E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Horoskopi

Etiketim: Horoskopi

Duhen marrëzisht por nuk përfundojnë bashkë! Njihuni me 3 kombinimet e...

Horoskopi zbulon shumë gjëra nga jeta juaj. Bazuar në ditën kur ju keni lindur, astrologët janë të aftë të përshkruajnë mjaft mirë me detaje...

Mësoni dobësitë sipas shenjës tuaj të horoskopit

Të dish pikat e tua të dobëta është e rëndësishme që të përmirësosh veten dhe të dish të mbrohesh në situata të vështira. Sipas shenjës...

Zbulo çfarë miku je, në bazë të shenjës së horoskopit

Miqtë janë një pjesë e rëndësishme në jetën e çdo kujt dhe shpesh zëvendësojnë  edhe familjarët. Në bazë të shenjës së horoskopit, mund të zbulojmë...

Proverbi që i shkon shenjës tënde të horoskopit

Na ndodh ndonjëherë të lexojmë apo dëgjojmë fjalë të cilat na 'ndriçojnë ditët' si perla të vërteta urtësie. Shpesh janë fjalë të urta, të cilat...

Horoskopi, e dielë 2 shtator 2018

DASHI Në këtë moment duhet të mundoheni të shfrytëzoni sa më mirë energjitë tuaja për të përballuar me më shumë përqendrim sfida të reja profesionale,...

Ruhuni nga këto shenja Horoskopi, janë manipuluese dhe arrogante

Që Luani është krenar, Gaforrja e ndjeshme dhe Demi posesiv është e shkruar në yje. Ndërsa këtu është shkruar ana e errët e disa...

Shenja më e zgjuar e horoskopit, bazuar në fituesit e çmimit...

Në rast se e keni pyetur veten nëse horoskopi mundet të përcaktojë sa të zgjuar jeni, ja ku e keni një listë, të gjithën...

Lajme të këqija! Nesër kjo shenjë Horoskopi të bëjë kujdes kur...

Dashi-Ditë mjaft e qëndrueshme kjo e sotmja për gjithë të dashuruarit. Nuk do hidhni asnjë hap pa pyetur marrë mendimin e partnerit dhe bashkëpunimi...

Janë shumë të mërzitshëm! Njihuni me 4 shenjat më dramatike të...

Janë disa njerëz që dramat i ndjekin gjatë gjithë jetës. Mos u mundoni t’i bindni kot, pasi ata do të qahen për pak vëmendje...

Horoskopi, e hënë 27 gusht 2018

DASHI Duhet ti kristalizoni ndjenjat tuaja dhe të zgjidhnin dilemën të cilën e keni ndaj një personi. Duhet të jeni mjaft i sinqertë dhe të...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...