E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Horoskopi

Etiketim: Horoskopi

Horoskopi për ditën e mërkurë/ Ja shenjat më me fat

Dashi-Në këtë moment duhet të mundoheni që të rishikoni të gjitha strategjitë tuaja, për shkak se ka disa investime të cilat duhen ndjekur me...

Horoskopi për ditën e martë, ja shenjat që do ju ecë...

Ky është horoskopi për ditën e martë, 11 shtator 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të...

Njihuni me shenjat e horoskopit që nuk dinë të shprehin dashurinë

Dashuria është një ndjenjë që përjetohet në mënyra të ndryshme nga personat në varësi të karakterit apo personalitetit të tyre. Shenja e horoskopit është...

Shenjat e horoskopit që nuk dinë të shprehin dashurinë

Dashuria është një ndjenjë që përjetohet në mënyra të ndryshme nga personat në varësi të karakterit apo personalitetit të tyre. Shenja e horoskopit është...

Asgjë e mirë nuk ju pret nesër! Këto shenja Horoskopi duhet...

Dashi-Jeni duke u përballur me një rrugëtim i cili do ju lejojë që të përcaktoni qartë jo vetëm objektivat tuaja, por edhe pritshmëritë në...

Janë shumë të rrezikshëm! Mos u tallni asnjëherë me këta njerëz

Ndoshta nuk e keni menduar ndonjëherë, por horoskopi zbulon edhe faktin se sa të rrezikshëm jeni ju. Bazuar në shenjën tuaj, mund të mësoni...

Këto shenja Horoskopi mos bëjnë asnjë plan për nesër! Nuk do...

Dashi-Mundohuni që të mos përfshiheni në projekte ose diskutime që nuk ju përkasin, për shkak se tashmë nuk mund ti lejoni vetes të humbni...

Zonja Meri ka një lajm të mrekullueshëm! Ja çfarë surprize e...

Një lidhje e bukur midis Afërditës dhe Merkurit do ta bëjë jetën tonë më të mirë. Me ndjesinë e cilësisë dhe të vlerës dhe...

Duhen marrëzisht por nuk përfundojnë bashkë! Njihuni me 3 kombinimet e...

Horoskopi zbulon shumë gjëra nga jeta juaj. Bazuar në ditën kur ju keni lindur, astrologët janë të aftë të përshkruajnë mjaft mirë me detaje...

Mësoni dobësitë sipas shenjës tuaj të horoskopit

Të dish pikat e tua të dobëta është e rëndësishme që të përmirësosh veten dhe të dish të mbrohesh në situata të vështira. Sipas shenjës...

EDITORIAL

Zyrtarja e SHBA: SPAK dhe BKH do të bëjnë vettingun në politikë

Zv. Ndihmës Sekretarja e Shtetit, Elisabeth Millard zgjedh reformën në drejtësi si rrugën e vetme për të...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...