E mërkurë, Janar 16, 2019
Ballina Etiketimet Horoskopi

Etiketim: Horoskopi

Horoskopi për ditën e enjte, 17 Janar

Horoskopi i ditës së enjte, 17 Janar: Dashi-Kjo ditë parashikohet të jetë mjaft interesante, ku do të bëni të mundur vënien në jetë të një...

Ja cilat do jenë vendet ideale për të vizituar këtë vit,...

Me nisjen e vitit të ri, nisin edhe programimet për muajt që do vijnë. Për t’u organizuar në mënyrën më të mirë, është me leverdi...

Ja kush është shenja më me fat për ditën e martë

Horoskopi 15 Janar: Dashi-Sot shqetësimi mund t’ju çojë që të silleni ashpër me partnerin/en tuaj. Ata që janë të pakënaqur me jetën e tyre emocionale...

Këto janë 3 shenjat e horoskopit që tradhëtohen gjithmonë nga njeriu...

Tradhtia është një nga fenomenet më të përhapura kohëve të fundit, gjë që ka çuar edhe në rritjen e numrit të divorceve. Por yjet e...

E premtja e zezë/ Këtyre shenjave do ju ecë ters nesër

Horoskopi i ditës së premte, 11 Janar 2019: Dashi-Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshillohet që të reflektoni më shumë lidhur me disa problematika...

3 shenjat e horoskopit që tradhtohen gjithmonë nga i dashuri i...

Këto janë 3 shenjat e horoskopit që tradhtohen gjithmonë nga njeriu i zemrës. Ujori Ujori njihet si një shenjë e ftohtë dhe e pandjeshme. Edhe pse...

Horoskopi i të enjtes/ Ja cila shenjë do të shkëlqejë

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi-Parashikohet një ditë e mbushur me...

Njihuni me shenjat e horoskopit që kanë më shumë fat

Astrologët përcaktojnë se shenjat e Shigjetarit dhe Bricjapit, janë shenjat më me shumë fat. Shigjetari Shigjetari është po aq fatlume sa dy shenjat paraardhëse, në mos...

Horoskopi 2019 – Parashikimi për shenjën e Peshqve

Për të filluar një 2019-të në harmoni me Yjet, parashikimet astrologjike na mësojnë të shfrytëzojmë më së shumti energjitë e planeteve. Çdo shenjë zodiakale...

Ja kush është shenja më me fat për këtë javë

Astrologia e njohur Meri Shehu ka bërë parashikimin javor për të gjitha shenjat e horoskopit, shumica prej të cilave duket se do i shkojë...

EDITORIAL

Opozita: Protesta popullore deri në rrëzimin e Ramës

Drejtuesit e partive opozitare vendosën mbrëmjen e sotme që të nisin protestat mbarëpopullore për rrëzimin e qeverisë...

FORUM

KADASTRA – Përtej fantazisë së Enver Hoxhës

Nga Sonila Bejtja / Kushdo që lexon këto ditë me vëmendje dhe pa qenë aspak jurist, dy dekretet...

Njohje e Kosovës, brenda kufijve të sotëm

Nga Harry BAJRAKTARI Illyria- New York Për Kosovën nuk është i pranueshëm asnjë opsion tjetër, përveç njohjes reciproke...