E dielë, Nentor 18, 2018
Ballina Etiketimet Horoskopi ditor

Etiketim: Horoskopi ditor

Horoskopi ditor, e premte 16 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Në këtë moment duhet të mundoheni...

Horoskopi ditor, e enjte 15 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të jeni të gatshëm që...

Horoskopi ditor, e martë 13 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mundohuni të ulni “shpatat”, pasi disa...

Horoskopi ditor, e hënë 12 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dedikojani këtë ditë zgjidhjes së disa...

Horoskopi ditor, e diel 11 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Sot dita juaj do të...

Horoskopi ditor, e premte 9 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të ndiheni të frymëzuar dhe...

Horoskopi ditor, e enjte 8 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur...

Horoskopi ditor, e mërkurë 7 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Të lindurit e kësaj shenje do...

Horoskopi ditor, e martë 6 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mos jini shumë xheloz në raport...

Horoskopi ditor, e hënë 5 nëntor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Venusi garanton më shumë qetësi...

EDITORIAL

“Britaniku” Basha dhe ballkanasi Rama

Në Partinë Demokratike dhe opozitë ka kohë që flitet për një reagim të fortë ndaj qeverisë me...

FORUM

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...