Ballina Etiketimet Herion Mesi

Etiketim: Herion Mesi

Edmond Spaho: Ndryshimet në qeveri, kozmetikë e Ramës për të shuar...

Nënkryetari i demokratëve: Rreziku i manipulimit të zgjedhjeve nga Rama është i plotë. “Unaza e Madhe”, në këtë skandal janë të përfshirë figurat më...

Protestat që tronditën shqiptarët dhe “rrëzuan” Qeverinë brenda një viti –...

Nga Herion Mesi Viti që po lëmë pas do të mbahet mend për protestat e panumërta që nisën nga Kalimashi dhe përfunduan në derën e...

Spaho: S’mund të flitet për zgjedhje pa ç’instaluar më parë sistemin...

Nënkryetari i PD-së: Hetim edhe ndaj deputetit Rrahman Rraja, si dhe duhen verifikuar akuzat ndaj Kryetarit të Grupit parlamentar të PS-së dhe Kryetarit të...

Braimllari: Ngjarja e Xhisielës, dëshmi e degradimit të kësaj qeverie. Rama...

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së: Taulant Balla udhëheq listën e përfshirjes në krim të organizuar, pastrim parash dhe ushtrim presioni mbi çdo institucion. Intervistoi: Herion...

Edmond Panariti: Edi Rama po përshpejton fundin e tij

Deputeti i LSI-së: Një shtet autokrat si Ramës i ka mjetet për të imponuar paligjshmërinë, por kjo vetëm përshpejton fundin e tij Intervistoi: Herion Mesi Në...

Familja në rrezik!

- Nga Herion Mesi - “Një transeksual që shpjegon para të miturve kënaqësinë e eksperiencës së saj/tij biseksuale... është ngacmim seksual ndaj të miturve”- thotë...

Shkodra-politikës: Nga këtu kanë nisur dhe do nisin gjithë përmbysjet

Nga Herion Mesi Duhet të flasësh kur nuk hesht dot më, dhe të flasësh vetëm për atë që nuk është kapërcyer, gjithë sa mbeten janë...

Çfarë nuk shkon me protestën e sotme të Tiranës me atë...

Nga Herion Mesi  Në Tiranë sapo u mbyll një protestë e thirrur nga shoqëria civile, e cila “shmangu” përfaqësimin e njerëzve të politikës në sheshin...

Bilanci i një viti fitoresh dhe humbjesh të mëdha

Nga Herion Mesi Viti 2017 ishte një vit i begatë. Do të niste vrullshëm, ku kanabizimi do të shënonte “prerje kokash”, ku “viktima” e parë...

Opinion nga Herion Mesi: Revolta e kotë, apo e pavlerë e...

Nga: Herion MESI. Rikthimi i bujshëm i Fatos Nanos javën e shkuar i cili foli për (a) moralin politik shqiptar, duke nënvizuar fort tek mosmirënjohësit,...

EDITORIAL

“Zëri Amerikës” nxjerr korrupsionin, kryeministri e “shpartallon” si dikur Enver Hoxha

-"Bomba" e dytë e "Zëri i Amerikës" kundër qeverisë . Publikohen përgjimet që implikojnë deputetë dhe zyrtarë...

FORUM

Vlora po zien

Nga Anila Hoxha Ne heshtje , me nje heshtje para nje furtune . Eshte ajo heshtja qe numeron...

Sulmi i Kryeministrit të vendit tim kundër “Zërit të Amerikës”, akt i turpshëm dhe i papërgjegjshëm!

Nga Luan Rama - Kryeministri i vendit tim sulmon edhe “Zërin e Amerikës”, zërin e lirisë, atë tribunë...