E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Helikoptere

Etiketim: helikoptere

Dronë dhe helikopterë, masa të forta sigurie për panairin ndërkombëtar të...

Më shumë se 5.000 forca të policisë lokale, por edhe nga Athina janë mobilizuar në operacionin e sigurisë, në prag të hapjes së panairit...

Me kërkesë të Emergjencave – Edhe dy helikopterë “Viva” në gatishmëri...

Mbërrijnë në Shqipëri edhe dy helikopterë të tjerë të kompanisë Viva. Helikopterët vijnë pas kërkesës së Emergjencave Civile ndërsa do të jenë në gatishmëri...

RENEA merr në dorë Bulevardin, çfarë po ndodh në Tiranë? (FOTO)

Në bulevard, qytetarët janë ndeshur me një pamje aspak të zakonshme. Edhe pse sot më 14 Mars në ditën e verës, kryeqyteti është zbukuar...

EDITORIAL

Opozita me projektligj: Oligarkëve duhet verifikim, sekuestrim dhe penalizim

-Shifra që deklaron PD është e frikshme, pasi flitet për 2.2 miliardë euro abuzim me paratë e...

FORUM

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...