E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Haxhinasto

Etiketim: haxhinasto

Haxhinasto: Qeveria ka prioritet tenderat e koncesionet, miliardat po hidhen pa...

Ish-ministri i Transporteve, deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim Edmond Haxhinasto komenton në një intervistë për “standard” zhvillimet më të fundit politike në vend....

14 vite LSI, Haxhinasto: Qeveria e shkëputur nga realiteti

Zv.Kryetari i LSI-së, Luan Rama, deputetët e LSI-së, Edmond Haxhinasto dhe Floida Kërpaçi morën pjese sot në aktivitetin e organizuar nga LRi Elbsan nën...

Haxhinasto: Banka e Shqipërisë të ndërhyjë në situata jashtë parashikimeve

Deputeti i LSI-së, Edmond Haxhinasto, kërkon që Banka e Shqipërisë jo thjesht të monitorojë, por të ndërhyjë në rastet kur situata del jashtë kontrollit,...

Haxhinasto: Reforma në drejtësi mori një goditje të rëndë, Rama kapi...

Deputeti i LSI-së, Edmond Haxhinasto, tha në studion e "Syri.net" se  reforma në drejtësi është një vullnet i padiskutueshëm i politikës shqiptare, pasi këtë...

Haxhinasto: Të ndërhyhet në ligjin e prokurimit, infrastruktura do buxhet

Ish-ministri i Transporteve, Edmond Haxhinsto ka kërkuar një ndërhryje serioze në ligjin e prokurimit. Në intervistën e mbrëmjes në Ora Neës, Haxhinasto tha se...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...