E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Hahn: Brukseli nuk ka heshtur për drogën në Shqipëri

Etiketim: Hahn: Brukseli nuk ka heshtur për drogën në Shqipëri

Hahn: Brukseli s’ka heshtur për drogën në Shqipëri, çështje serioze që...

Në një intervistë dhënë për ABC News, Komisioneri Europian për Zgjerimin Johanes Hahn tha se Brukseli nuk ka heshtur lidhur me çështjen e drogës...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...