E mërkurë, Janar 23, 2019
Ballina Etiketimet Guardia Di Financa

Etiketim: Guardia Di Financa

VIDEO/ Rrëmbime, shantazhe, pamjet e kapjes së 7 shqiptarëve

Në orët e para të mëngjesit të sotëm janë vënë në pranga 7 shqiptarë pjesë të një bande, dedikuar aktiviteteve si shantazh, rrëmbim, shpërndarje...

Monitorim në çdo cep për kanabis, gati aksioni i madh. Veli:...

Me ardhjen e pranverës, shtohet prodhimi i lëndëve narkotike dhe për këtë në Tiranë ka zbritur një delegacion i Policisë italiane. Shqipëria e cilësuar...

Guardia Di Financa: Për 3 muaj u trafikuan 11 ton drogë...

Guardia Di Financa raporton se nga fillimi i vitit 2017 deri tani, 15 mars 2017 janë sekuestruar në rajonin e Puglias rreth 11 tonë...

EDITORIAL

Edi Rama merr dhe e jep ministrinë e jashtme!

Atë që donte e mori, duke mos hyrë nga dera normale dhe në këmbë, por u ul...

FORUM

A mund të ketë Rruga e Mëndafshit një stacion edhe në Shqipëri?

Nga Hajdar Muneka - Para disa kohësh pata rastin të darkoja me një personalitet të rrallë kinez, anëtarin...

5 problemet reale të zgjedhjeve që burojnë nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik

Nga Oerd Bylykbashi 5 problemet reale te zgjedhjeve qe burojne nga qeveria dhe zgjidhen me vullnet politik, pa...