E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Guardia Di Financa

Etiketim: Guardia Di Financa

VIDEO/ Rrëmbime, shantazhe, pamjet e kapjes së 7 shqiptarëve

Në orët e para të mëngjesit të sotëm janë vënë në pranga 7 shqiptarë pjesë të një bande, dedikuar aktiviteteve si shantazh, rrëmbim, shpërndarje...

Monitorim në çdo cep për kanabis, gati aksioni i madh. Veli:...

Me ardhjen e pranverës, shtohet prodhimi i lëndëve narkotike dhe për këtë në Tiranë ka zbritur një delegacion i Policisë italiane. Shqipëria e cilësuar...

Guardia Di Financa: Për 3 muaj u trafikuan 11 ton drogë...

Guardia Di Financa raporton se nga fillimi i vitit 2017 deri tani, 15 mars 2017 janë sekuestruar në rajonin e Puglias rreth 11 tonë...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...