E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Gruaja

Etiketim: gruaja

Gruaja “kap” veten në grushte dhe ia hedh fajin të shoqit...

Një burrë, i cili u njoh me bashkëshorten e tij me anë të një faqeje myslimane për njohje ka kërkuar që ajo të depërtohet...

Gruaja bën thirrje për ndihmë: Burrin që më rrihte e kam...

Këtë herë në emisionin “Me zemër të hapur” në News24, personazhi në studio ishte një 38-vjeçare nga Burreli, të cilën jeta e ka sfiduar...

Aksidenti i frikshëm, gruaja fluturon jashtë mjetit

Një grua i ka mbijetuar për mrekulli një aksidenti me makinë, pasi ‘fluturoi’ nga dritarja. Gruaja ndodhej në makinë me bashkëshortin e saj, i cili...

”U godit me shkop gome”, Dy gra të plagosura – Detaje...

Dy prej banoreve të zonës së Astirit ndodhen në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës në kryeqytet, për shkak se kanë mbetur të...

Ngjarje e rëndë në Durrës, gruaja bie nga kati i 7-të

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Durrës. Një grua rreth 50 vjeçe ka rënë nga kati i 7-të i një pallati...

Aksident i rëndë në aksin Milot – Laç, vdes burri, plagoset...

Një aksident me vdekje ka ndodhur në aksin e vjetër rrugor Milot - Laç: një burrë ka vdekur, kurse një grua është plagosur rëndë. Aksidenti ka ndodhur pranë...

Divorci me këngëtarin, gruaja: Nëna më kërkonte të prostituoja

Historia plot drama e një 28-vjeçareje është bërë sot pjesë e emisionit “Me zemër të hapur” në ‘News24’. E ftuar në studion e emisionit, përballë...

U nda nga gruaja, burri përfundon në gjykatë për unazën me...

Një burrë kanadez duhet të paguajë ish-të fejuarën e tij për koston e unazave të martesës që bleu duke përdorur kartën e saj të...

Kërkohet burg për gruan me 3 mijë palë këpucë, ajo është...

Gruaja e ish-diktatorit Ferdinand Marcos, e njohur për posedimin e 3000 palë këpucëve, bizhuterive dhe veprave të artit, po përballet me një seri akuzash për...

Kërcënoi me thikë gruan, policia kap në kohë 68-vjeçarin

Një 68-vjeçar është arrestuar në Librazhd pasi ushtroi dhunë dhe kanosi bashkëshorten me thikë Gjithashtu u arrestua në flagrancë edhe një shtetas pasi kishte ushtruar...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...