E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Gruaja

Etiketim: gruaja

Skandaloze, në Itali shqiptari djeg vajzën me ujë të nxehtë, ndërsa...

  Mediat italiane kanë raportuar për një rast abuziv të një familje shqiptare, ku kryefamiljari abuzonte ndaj vazjave të tij, madje në një rast ka...

Tiranë/Gruaja telefonon policinë: Po më vret burri

Eshtë shpëtuar një jetë në kryeqytet ditën e sotme, falë ndërhyrjes së shpejtë të forcave të policisë. Ndërhyrja në kohë e policisë ka shpëtuar një...

Nëna që lejoi vajzën të përdhunohej nga bashkëjetuesi i saj, ishte...

Dalin në dritë fakte të reja rreth 40-vjeçares Selvie Yzeiraj e cila po hetohet pasi lejoi vajzën e saj të mitur të përdhunohej për...

Gruaja 22 vjet më e re, rrihet dhe kërcënohet nga i...

Një 63-vjeçar në Berat ka kanosur me armë gruan e tij 22 vjet më të re, por është vënë në prangat e policisë. Dhimo Ziu,...

Skandal/Burri rreh gruan në mes të Tiranës (VIDEO)

Rastet e dhunës ndaj femrave nuk kanë të ndalur dhe këtë e konstatojnë vetë qytetarët, të cilëve shpesh u ndodh edhe të jenë dëshmitarë...

Presidenti i ”dhuron” bashkëshortes, rolin si zëvendës presidente

Rrallë herë na bie të dëgjojmë se në krye të shtetit të jetë e gjithë familja por çudia më e madhe ka ndodhur në...

Flet vjehrra: Ja si donte të më digjte nusja me benzinë

Kthimi në shtëpi i kunatës së divorcuar ka trazuar keqazi një 28- vjeçare nga Shkodra. Ela Palushi ka nisur të debatojë me vjehrrën e...

Patos, burri vret gruan me thikë

Disa ditë pas krimit makabër në Shkodër, ku gruaja vrau me sopatë në gjumë burrin, një tjetër krim në familja ka ndodhur sonte në...

Video shokuese e aksidentit në Tiranë: Nëna shpëton fëmijët, plagoset vetë

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth mesditës në kryeqytet. Një kalimtare, rreth 37 vjeç, është plagosur rëndë, në një aksident. Gruaja, së bashku...

Ish-gruaja e Putinit martohet me një biznesmen 20 vite më të...

Ish-gruaja e presidentit rus, Lyudmilla, shfaqet rrallë në publik. Ajo është parë rrallë në krah të bashkëshortit vitet e fundit dhe pothuajse fare pas ndarjes....

EDITORIAL

PD dhe LSI: Të enjten digjen mandatet para popullit dhe rrëzohet kryeministri, edhe me forcë

Tashmë duket se palët politike po shkojnë në përplasje finale ditën e enjte. PD vendosi të dorëzojë...

FORUM

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...

Rama si Juventusi i Moggi-t, që bleu ndeshjet dhe arbitrat

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar pas vendimit të opozitës së bashkuar për të djegur mandatet parlamentare. Rama...