E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Gruaja

Etiketim: gruaja

U nda nga gruaja, burri përfundon në gjykatë për unazën me...

Një burrë kanadez duhet të paguajë ish-të fejuarën e tij për koston e unazave të martesës që bleu duke përdorur kartën e saj të...

Kërkohet burg për gruan me 3 mijë palë këpucë, ajo është...

Gruaja e ish-diktatorit Ferdinand Marcos, e njohur për posedimin e 3000 palë këpucëve, bizhuterive dhe veprave të artit, po përballet me një seri akuzash për...

Kërcënoi me thikë gruan, policia kap në kohë 68-vjeçarin

Një 68-vjeçar është arrestuar në Librazhd pasi ushtroi dhunë dhe kanosi bashkëshorten me thikë Gjithashtu u arrestua në flagrancë edhe një shtetas pasi kishte ushtruar...

Gruas nga Elbasani “i humbet” burri, denoncon në Polici pas 8...

Zhduket një tjetër person nga shtëpia. Zhdukja e radhës ka ndodhur në fshatin Xibrakë, Elbasan. Sipas Policisë Vendore, mësohet se gruaja me inicialet A....

I vranë dhe groposën burrin në Dajt, kush është gruaja që...

Një prej personave të akuzuar nga Drejtoria e Hetimit Tatimor për një skemë mashtrimi me vlerë 1 mln dollarë dhe që ndodhet aktualisht në...

Burrit 25-vjeçar “i humbet” gruaja, denoncon në Polici

Një 25-vjeçar banues në Bardhaj, Mirditë, kallëzon se i është larguar nga banesa bashkëshortja. Sipas burimeve të Policisë vendore, mësohet se po punohet për gjetjen...

I ikën gruaja nga shtëpia, burri 21-vjeçar ‘e kupton’ dhe e...

Një grua është larguar nga shtëpia e saj në Tiranë. Ngjarja duket ‘e zakonshme’, por çudia e saj ka të bëjë me faktin, se...

Gruaja godet 33-vjeçaren dhe i rrëmben djalin e vogël: Është i...

Panik në një familje vlonjate. Një grua ka goditur një 33 vjeçare dhe i ka rrëmbyer djalin 3 vjeçar me pretendimin se ishte i...

Dhunonte dhe abuzonte seksualisht me gruan, arrestohet 39-vjeçari shqiptar në Itali

Dhuna sistematike ndaj gruas së tij i ka kushtuar lirinë një emigranti shqiptari në Itali, i cili ka përfunduar në pranga. Dje policia e...

Rama “nxjerr jashtë loje” gruan në Vlorë (FOTO)

Kjo e dielë e ka gjetur kryeministrin Edi Rama në Vlorë. Kreu i qeverisë zhvilloi një takim me mësuesit dhe nxënësit në Vlorë, pak...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...