E shtunë, Shkurt 23, 2019
Ballina Etiketimet Gruaja nga Maliqi

Etiketim: Gruaja nga Maliqi

Gruaja nga Maliqi denoncon në polici: Më është zhdukur vajza

Një 39-vjeçare nga Maliqi ka denoncuar në polici se vajza e saj ishte larguar pa lënë gjurmë. Burime zyrtare nga policia e Maliqit bënë me...

EDITORIAL

Në tetor 2019 zgjedhje vendore dhe parlamentare, ndryshe parizienët do shikojnë nga Tirana

-Zgjedhjet e datës 30 qershor duket se  nuk do zhvillohen, pasi deri atëhere do jetë krijuar qeveria...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...