E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Goli

Etiketim: goli

Icardi rrëfen emocionet e golit të parë në Champions: Kjo fitore...

Mauro Icardi i dha zemër skuadrës së tij, pasi barazoi rezultatin 4 minuta nga fundi ku dukej se gjithçka ishte e përfunduar. Sulmuesi i...

Xhaka tregon “sekretin” e golit të parë me kombëtaren: Babai para...

Taulant Xhaka ka shënuar sonte në mbrëmje golin e parë me fanellën e kombëtares, që i ka dhuruar 3 pikët e para kombëtares sonë...

Festoi me të në Botëror, Manduzkic i dërgon një dhuratë speciale...

Mario Mandzukic i ka bërë një dhuratë të veçantë fotografit meksikan, Yuri Cortez, i cili ishte i pranishëm në Kupën e Botës në Rusi....

Rashica pasuron një tifoz me vlerën 250 mijë euro

Milot Rashica i dhuroi fitoren skuadrës së tij ndaj Werder Bremen në duelin ndaj Eintracht Frankfurt, por sulmuesi i Kosovës pasuroi edhe një tifoz...

E pabesueshme/ Në Skoci vetëm gjyqtarët nuk e kuptojnë që është...

Nuk kanë fund çudirat në botën e futbollit, teksa në ndeshjen e Championshipit skocez mes Patrick Thirstle dhe Morton, ka ndodhur një gjë e...

Zbulohet shpejtësia e frikshme që arriti Mbappe në momentin kur fitoi...

Kylian Mbappe dhuroi spektakël në fitoren 4-3 të Francës ndaj Argjentinës duke fituar një penallti dhe duke shënuar dy gola. Në momentin e 11-metërshit, ai...

Messi shënoi gol, gruaja e tij bën reagimin më të bukur...

Ndeshja e djeshme Nigeri-Argjentinë ishte një "dramë" e vërtet, por për fat të mirë Argjentina arriti të kualifikohej pas golit të Rojos në minutën...

“Provokacia 2”, mediat serbe: FIFA të reagojë urgjentisht!

Mediat serbe kanë reaguar menjëherë ndaj festimit me simbolin e shqiponjës nga dy lojtarët me origjinë shqiptare të Zvicrës, Xhaka e Shaqiri, duke e...

Xhaka: Kam marrë mijëra mesazhe nga Shqipëria, goli për atdheun dhe...

Granit Xhaka dhuroi spektakël duke shënuar një gola spektakolar, dhe i ka çmendur serbët me festimin e tij me shqiponjë. Duke folur pas ndeshjes...

Nigeria dyfishon shifrat ndaj Islandës, Musa dhuron spektakël (VIDEO)

Nigeria ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Islandës. Në minutën e 75-të, pas një aksioni të shpejtë, Musa ka shmangur portierin e Islandës...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...

BIRN: Frikë apo përplasje e brendshme: Marku shkëmben akuza me prokurorët

Nga Gjergji Erebara/BIRN/ Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku deklaroi të premten se frika është shkaku i...