E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Gola spektakolarë

Etiketim: Gola spektakolarë

Gola spektakolarë dhe fitore në limite, ja realizimet më të bukur...

Bashkë me kombëtaren e Francës, një fakt që do të mbahet gjatë nga Kupa e Botës Rusi 2018 janë dhe golat më të bukura...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...