E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet “Gjunjëzohet” Nikla

Etiketim: “Gjunjëzohet” Nikla

“Gjunjëzohet” Nikla e tritolit, si u kap brenda vilës së tij...

Nikla e ‘tritolit’ është rrethuar sot nga blindat e policisë. Të fortët që jetonin këtu janë zënë mat në vilat e tyre, policia kishte...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...