E martë, Nentor 13, 2018
Ballina Etiketimet Gjiko

Etiketim: Gjiko

“Distanca me babushin”, Elita dhe Gjiko pranojnë publikisht shtatzëninë

Shtatzënia e moderatores Elita është prej kohësh një prej temave më të komentuara si në showbizin shqiptar dhe atë kosovar. As Elita dhe as...

Videoklipi shokues i Gjikos, vetëvritet me armë (VIDEO)

Gjiko postoi një javë më parë këtë foto në Instagram, ku ai dhe e bashkëshortja e tij, Elita Rudi, i drejtonin armët njëri-tjetrit. Pasi bëmë...

Videoja që i shokoi të gjithë, Gjiko qëllon veten

Disa ditë më parë në rrjete sociale qarkulloi një foto që  reperi Gjiko dhe bashkëshortja e tij Elita Rudi i kishin drejtuar armët njëri...

Pak pas martese, çifti i njohur shqiptar i drejton armën njëri-tjetrit

Ata i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurin ë e tyre në martesë vetëm pak javë më parë. Në një dasmë të organizuar në...

Gjiko zbulon detajin interesant rreth vetes (FOTO)

Po cilëson një dasma më madhështore në estradën shqiptare. Po flasim për dasmën e këngëtarit Gjiko me prezantuesen Elita Rudi. Edhe pse çifti e...

Kryetari i Prishtinës marton Gjikon dhe Elitën (FOTO)

Po cilëson një dasma më madhështore në estradën shqiptare. Po flasim për dasmën e këngëtarit Gjiko me prezantuesen Elita Rudi. Edhe pse çifti e...

Konfirmohet vendi, data dhe të ftuarit në dasmën e Gjikos dhe...

Gjiko dhe Elita Rudi do të finalizojnë lidhjen e tyre të dashurisë me 21 shtator. Lajmin e ka konfirmuar Prive duke publikuar fotografinë e...

FOTO/ Mësohet vendi ku do të mbajnë ceremoninë Gjiko dhe Elita...

Çifti më i njohur i showbizit shqiptar,reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi kanë vendosur më në fund të martohen me datën 21 të këtij...

Zbulohet data. Ja kur do të martohen Elita Rudi dhe Gjiko

Që nga momenti kur Gjiko i bëri propozimin për martesë Elita Rudit në 25-vjetorin e saj të lindjes, gjitha mediat flasin për ditën e...

Gjiko dhe Elita martohen pas pak ditësh

Në muajin qershor, reperi i njohur Gjiko i propozoi fejesë moderatores Elita Rudi por askush nuk e kishte menduar se shumë shpejt do të...

EDITORIAL

Rama pranon fajin: Kushtetutën e shkela!

Kryeministri ka vetëm një rrugëzgjidhje; t’i kërkojë falje publike Presidentit për sulmet e padrejta dhe të lirojë...

FORUM

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...

Rrëfimi i rrallë, çfarë thoshte Mid’hat Frashëri në 1946: Komunizmi, ja çfarë e pret Shqipërinë!

“Enver Hoxha dhe banda e tij përgatisnin plane në ç’mënyrë ta bëjnë Shqipërinë një provincë serbe, edhe...