E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Gjetan Keta

Etiketim: Gjetan Keta

Gjetan Keta mposht boshnjakun Janjanin dhe fiton titullin WBU

Gjetan Keta ka mposhtur pas 5 raundeve kundërshtarin e tij boshnjakun Sladan Janjanin duke bërë të tijin titullin kampion bote të federatës më të...

“Duel në themel”, boksieri Gjetan Keta ndeshet për titullin Kampion Bote

Vetëm tre ditë na ndajnë nga ndeshja e madhe e boksit për boksierin nga Bulqiza, Gjetan Keta, që do të zhvillohet në Dibër të...

Dueli i 8 shtatorit, Gjetan Keta me kundërshtar të ri, Sladan...

Gjetan Keta do të zbresë në ring më datë 8 shtator dhe do ta bëjë në Dibër të Madhe, duke u dhënë mundësinë të...

Gjetan Keta në “hall”, kundërshtari i tij pëson aksident pak ditë...

Gjetan Keta ndodhet në "hall". Boksieri shqiptar ka marrë një lajm jo të mirë pasi kundërshtari i tij, Paul valenzuela Jr, ka pësuar aksident...

Video/ Dibra gati të presë “heroin” Gjetan Keta dhe të madhin...

Gjetan Keta do të rikthehet të boksojë në atdhe dhe do ta bëjë në Dibër të Madhe. Pasi triumfoi përballë kolumbianit Caceres në Qershor, “Iron...

Boksieri shqiptarë lë pas dëmtimin, nis “gjuetinë” për kundërshtarin e radhës

Lajm i mirë për boksierin shqiptarë Gjetan Keta i cili është rikuperuar plotësisht nga dëmtimi i pësuar rreth dy vite më parë. Ai vuante...

Gjetan Keta më 3 dhjetor përballë Feigenbutz

Gjetan Keta do të zbresë në ring më datë 3 dhjetor për të sfiduar një ndër boksierët më të talentuar në Gjermani, Vincent Feigenbutz....

Gjetan Keta, ‘oksigjen’ Shqipërie për duelin vendimtar

Një duel që mund t’i shërbejë Gjetan Ketës për të bërë kthesën e madhe të karrierës së tij në boksin profesionist. E tillë është...

Kampioni kthehet në atdhe, Gjetan Keta tregon fitoren ndaj Sarbayev

Gjetan Keta të dielën arriti një fitore mjaft të rëndësishme përballë boksierit kazak, Vasili Sarbayev. Luftëtari shqiptar tashmë i përfshirë në peshat super të...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Si duhet t’i përshtatemi Globalizimit 4.0

Nga Klaus Schwab Gjeneve- Pas Luftës së Dytë Botërore, bashkësia ndërkombëtare u bashkua për të ndërtuar një të...

10 sfidat e Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshi

Nga Roland Qafoku Colin Powell ishte gjenerali me 4 yje i ushtrisë amerikane, por edhe kur u emërua...