E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Gjestin e çuditshëm

Etiketim: gjestin e çuditshëm

Ronaldo shpjegon gjestin e çuditshëm që bëri në fushë

Gjesti që bëri Ronaldo te festimi i golit, për shumë kënd simbolizon dhinë, ose "goat", që përdoret për të përshkruar më të mirin e të gjitha kohërave. Cristiano Ronaldo ka shkëlqyer kundër...

EDITORIAL

Opozita me projektligj: Oligarkëve duhet verifikim, sekuestrim dhe penalizim

-Shifra që deklaron PD është e frikshme, pasi flitet për 2.2 miliardë euro abuzim me paratë e...

FORUM

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...