E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Gjendet i vdekur

Etiketim: Gjendet i vdekur

“E pamë paradite, pastaj…”, shqiptari gjendet i vdekur në varreza

Gjendet pa jetë në varrezat në Cuggiono të Milanos në Itali nje shqiptar. Mediat italiane shkruajnë se shqiptari 59-vjeçar ishte kujdestar në këto varreza dhe shumë i njohur e...

Fëmija 19 ditësh gjendet i vdekur, në trup shenja dhune prej...

E rrahën egërsisht kur kishte vetëm 19 ditë që kishte ardhur në jetë. Marina Smyth, 21 vjeçe dhe Michael Osborne, 22 vjeç, akuzohen për...

Shqiptari gjendet i vdekur brenda banesës, policia nis hetimet

Gjendet i vdekur një shqiptar brenda banesës së tij në Romë, Itali. Mediat italiane raportojnë se ai është gjetur i pajetë dhe dyshimet e...

Gjendet i vdekur një i ri mes qytetit të Vlorës

Një djalë i ri është gjetur i vdekur pranë sheshit “Flamuri” në Vlorë. Policia ka dhene informacionin e pare zyrtar rreth ngjarjes, duke bere...

Berat, i moshuari i vetmuar gjendet i vdekur në banesë pas...

Një 70 vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në lagjen "10 Korriku" në qytetin e Berat. Viktima është Shpëtim Guga, i cili...

Tiranë/ Burri gjendet i vdekur në banesë, ja dyshimet e Policisë

Një burrë është gjetur i pajetë një ditë më parë në banesën ku jetonte, në zonën e Freskut. Viktima është A.S., 40 vjeç, i cili...

Fushë Krujë, gjendet i vdekur në makinë një djalë 22 vjeç

Një djalë 22 vjeç është gjendur i vdekur në makinën e tij në  fshatin Gramëz të Fushë Krujës. Sipas burimeve, quhet Ledi Çipi. Kanë qënë familjarët...

Vushtri, gjendet i vdekur një 38-vjeçar, dyshohet se bëri vetëvrasje

Një person i moshës 38-vjeçare është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në fshatin Studime e Ulët të Vushtrrisë. Rasti është raportuar në...

Lamtumirë Paul Horner, gjendet i vdekur mbreti i “fake news”

SHBA – Mbreti i “fake news” ose i lajmeve false në SHBA është gjendur i vdekur. Paul Horner, i bërë i famshëm gjatë zgjedhjeve të...

Gjendet i vdekur në plazh burri shqiptar në Greqi

Trupi i pajetë i një shqiptari është gjetur në qytezën greke Myrsini mëngjesin e së shtunës. Kështu raportojnë sot mediat helene, sipas të cilave viktima...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...