E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Gigi Hadid

Etiketim: Gigi Hadid

Gigi Hadid bëhet nuse, duket mahnitëse

Gigi Hadid ka pushtuar sfilatën e Moschino SS19  gjatë Javës së Modës në Milano. Supermodelja është shafqur në pasarelë mbrëmjen e së enjtes me fustan...

Gigi Hadid, nuse me flutura (FOTO)

Gigi Hadid ka pushtuar sfilatën e markës ''Moschino'' gjatë Javës së Modës në Milano. Supermodelja është shafqur në pasarelë mbrëmjen e së enjtes me...

Modelja e famshme angazhohet në fushata bamirësie me Unicef

Kemi parë që shumë të famshëm përveç faktit se kanë mijëra fansa në të gjithë botën dhe fama e tyre vjen si shkak i...

Gigi Hadid është gati të lërë modelingun. Ja arsyeja që i...

Supermodelja Gigi Hadid dëshiron të lërë botën e modelingut. Në një intervistë për Pirelli, kalendarin më të famshëm në botë, ajo tha se dëshiron që të...

Gigi dhe Dua bëjnë xing me të njëjtën veshje

Eventet e modës, sidomos ato të rëndësisë së veçantë janë aktivitetet më IN që bëjnë bashkë personazhet më të njohur nga bota e spektaklit,...

FOTO/ Gigi Hadid, e mrekullueshme në V Magazine, pozon me bikini...

Ajo është një nga top modelet më një famshme në botë dhe Gigi Hadid ka treguar edhe një herë se nuk është e aftë...

Gigi Hadid dhe Emily Ratajkowski bëhen bashkë, “pushtojnë” Greqinë

Gigi Hadid dhe Emily Ratajkoëski  morën pjesë në hapjen Nammos Village, një qendër tregtare luksoze në Mykonos të Greqisë. Dhe dy supermodelet kanë ka siguruar...

Detaji që ju ka shpëtuar! Në klipin e ri Majk është...

Ditën e djeshme Majk dhe Getoar Selimi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të tretë “Paris Milano”. Në klip reperi nga Kosova, Majk kishte zgjedhur një...

Zayn Malik rrëfen arsyen e ribashkimit me Gigi Hadid: Më ka...

Ribashkimi i Zayn Malik dhe Gigi Hadid bëri buëj të madhe në mediat rozë. Cifti i njohur pranuan edhe publikisht që u lidhën sërish...

Selena Gomez i vodhi të dashurin e së motrës, Gigi Hadid...

Zonjushat single Selena Gomez dhe Gigi Hadid janë përqafuar me njëra-tjetrën në Met Gala. Vitin e kaluar këngëtarja u shoqërua në mbrëmjen e madhe nga...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...