E hënë, Nentor 12, 2018
Ballina Etiketimet Giacomo Vrioni

Etiketim: Giacomo Vrioni

Vrioni braktis grumbullimin me kombëtaren, i bashkohet Shpresave

Giacomo Vrioni, sulmuesi i ri i cili u thirr nga Panucci për sfidat me Jordaninë dhe Izraelin, ka lënë grumbullimin me Kombëtaren A, për...

Binaku e Vrioni me objektiva të qarta: Ndaj Izraelit për 3...

Egzon Binaku dhe Giacomo Vrioni ishin dy futbollistët të cilët sot dolën përpara mediave në prag të ndeshjeve që skuadra kuqezi do të luajë...

Debutoi me gol ndaj Italisë, Vrioni: Ja dedikoj prindërve që janë...

Giacomo Vrioni, 19-vjeçari i talentuar shqiptar bëri një debutim ëndrrash me përfaqësuesen Shpresa. Sulmuesi i cili është në pronësi të Sampdorias por aktualisht luan...

Shënoi ndaj Italisë, talenti i Shpresave: Emocion i papërshkrueshëm!

Kombëtarja Shpresa u mund dje në mbrëmje 3-1 në miqësoren e zhvilluar ndaj Italisë, por lajmi më i mirë për kuqezinjtë ishte padyshim goli...

EDITORIAL

Ish-ministri Tahiri drejt postit si zv/kryeministër

-Fillimisht kryeministri, te Sokol Balla, dhe më pas Taulant Balla në TVSH deklarojnë se “Sajmir Tahiri është...

FORUM

100 Vjet mbas Luftës së Parë Botërore- Mësime për të mos u harruar

Prof. Lisen Bashkurti - Njëqind vjet më parë përfundoi Lufta e Parë Botërore. Kjo është një ngjarje...

Çfarë fshihet pas takimit të Thaçit me Vladimir Putin

Presidenti Thaçi përpiqet që të gjejë aleatë ndërkombëtarë për ta jetësuar idenë e tij për korrigjim kufijsh,...