E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Gazetarit

Etiketim: Gazetarit

E fejuara e gazetarit të vrarë refuzon ftesën e Donald Trump

E fejuara e gazetarit të vrarë, Jamal Khashoggi, thotë se ka refuzuar një ftesë në Shtëpinë e Bardhë nga Presidenti i SHBA, Donald Trump,...

Pjesë të trupit të Khashoggi gjenden në oborrin e konsullit saudit

Disa pjesë të trupit të gazetarit saudit Jamal Khashoggi janë gjetur në Stamboll. Lajmin e bën të ditur Skynews, që citon burimet e tij,...

Vrasja e gazetarit, Turqia zotohet të zbulojë ‘të vërtetën’

Truqia ëshët zotuar që të zbulojë të gjithë gjitha detajet e vrasjes së gazetarit Jamal Khashoggi, pasi Arabia Saudite pranoi për herë të parë...

Media turke publikon pamjet e komplotit për rrëmbimin e gazetarit saudit

Media turke ka publikuar pamjet e kamerave të sigurisë të cilat siç thonë ata, janë provë të një komploti të lidhur me gazetarin e...

Një rrugë në Tiranë me emrin e Alessandro Leogrande-s, gazetarit që...

Veliaj: “Mirënjohje për kontributin në gazetari dhe humanizmin e treguar në çështjen e shqiptarëve” Një rrugë e re në kryeqytet do të mbajë emrin e...

Mbyllen hetimet e dhunës ndaj gazetarit, Artan Hoxha: Elvi, mbathja nga...

Rreth një vit e gjysëm pas ngjarjes së rëndë, ku gazetari Elvi Fundo u dhunua barbarisht në mes të ditës në Tiranë, organet e drejtësisë...

Video/ Gazetarit i bie të fikët në transmetim live, panik në...

Gjatë transmetimit live në televizionin shtetëror turk, “TRT Haber” gazetarit Abdulkadir Unal i ra të fikët duke u rrëzuar nga karrigia në një emision. Së...

VIDEO/ Gazetari nuk përmbahet dot, puth në gjoks të ftuarën e...

Shikuesit e një televizioni francez kanë mbetur gojëhapur nga ajo se çfarë kanë parë gjatë një transmetimi të drejtpërdrejt. Një incident, të cilin shumë veta e...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...