E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Gattuso

Etiketim: Gattuso

Kaka “ngre në qiell” Gattuson: Është një fenomen si trajner!

Ricardo Kakà është rikthyer në Milanello 4 vite pas herës së fundit. Drejtuesi i ri i kuqezinjve, ende jo zyrtarisht, nuk e fsheh se...

Mbrojtësi i Milanit pozon me fanellën e Barçës, Gattuso e ndëshkon...

Trajneri i Barcelonës, Gennaro Gattuso i ka dhënë një shuplakë të mirë një nga futbollistëve të rinj, për shkak se ka pozuar me fanellën...

Suso flet pa “dorashka”: Gatuso na masakron në stërvitje!

Suso do të vazhdojë të jetë pjesë e Milanit, edhe pse zëra të shumtë kanë qarkulluar së fundmi. Mesfushori që luan në të djathtë...

Gattuso: Zërat e merkatos të trazojnë

Nga Shtetet e Bashkuara, në vigjiljen e miqësores me Tottenhamin, trajneri i Milanit ka dhënë deklarata të forta shqetësimi nga zërat e merkatos. ''Çdo...

Pas fitores, Gattuso befason me deklaratën e tij

avë pas jave Milani po rikthehet te rezultatet pozitive. Në fund të ndeshjes është trajneri Gennaro Gattuso i cili në një intervistë për “Mediaset Premium”...

Gattuso nuk i trembet Interit: I bllokojmë krahët dhe Icardin

Kupa e Italisë rezervon derbin e Milanos në çerekfinale të kompeticionit, në sfidën që do të luhet nesër në orën 20:45. Edhe pse dy ekipet...

Milani ultimatum për Gattuson: Shkarkohesh, nëse…

Drejtuesve të Milanit po i soset durimi dhe janë shumë pranë shkarkimit të Gennaro Gattusos. Sipas të përditshmes italiane “La Stampa”, drejtuesit e klubit kanë...

Gattuso ankohet për lojën e Milanit dhe paralajmëron: Rrezikojmë një tjetër...

Situata te kuqezinjtë e Milanit nuk është aspak e qetë, pasi trajneri Genaro Gattuso ende nuk po e vendos në shina ekipin e tij. Pas...

Gattuso ndryshon formacionin e Milanit

Mediat italiane raportojnë se dy ndeshjet e deritashme kanë bindur Gennaro Gattuson ta ndryshojë formacionin e Milanit në 4-3-3. Trajneri i ri i Milanit, Gennaro...

Gattuso: Ky futbollist i Milanit është fajtor për golin e Brignolit

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso ka pranuar haptazi se Ignazio Abate ka qenë fajtori kryesor për golin e portierit Brignoli në barazimin 2-2 me...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...

BIRN: Frikë apo përplasje e brendshme: Marku shkëmben akuza me prokurorët

Nga Gjergji Erebara/BIRN/ Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku deklaroi të premten se frika është shkaku i...