E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Gafurr Mazreku

Etiketim: Gafurr Mazreku

Rrëzohet dekorimi i Gafurr Mazrekut (Dokumenti)

Shpallja “Qytetar Nderi “ pas vdekjes për ish-deputetin Gafurr Mazreku në Has është rrëzuar nga Prefekti i qarkut të Kukësit, Zenel Kuçana. Në një deklaratë publike,...

Ja ku kërkoi strehim politik Gafurr Mazreku pasi shtiu mbi Azemin

Nga Enkel Demi - Në atë kohë drejtoja Radio Koha, e cila ishte e para radio që i kushtohej lajmit, ndërsa ndodhte. Ishte viti 1998...

PD: Rama është urdhëruesi i dekorimit. Ai do mbajë përgjegjësi personale!

Partia Demokratike dhe Kryeministri Edi Rama kanë shkëmbyer sot replika të ashpra për dhënien e titullit "Qytetar Nder" i Hasit, atentatorit të Azem Hajdarit,...

Kreu i Këshilltarëve të djathtë të Hasit thirrje prefektit që të...

Pas vendimit të këshilltarëve të majtë për miratimin e dhënjes së titullit qytetar nderi për Gafurr Mazrekun ka reaguar kreu i këshilltarëve të djathtë...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë verbale...

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...