Ballina Etiketimet Futbollisti i vitit 2017

Etiketim: futbollisti i vitit 2017

The Guardian: Mata futbollisti më i mirë i vitit 2017

Gazeta e madhe britanike, The Guardian ka përzgjedhur mesfushorin e Manchester Unitedit, Juan Mata si futbollistin më të mirë të vitit 2017 Mesfushori spanjoll gjatë...

Shpallet futbollisti i vitit 2017, e merr korçari…(FOTO)

Sabien Lilaj është shpallur futbollisti i vitit 2017. Mesfushori korçar është vlerësuar për paraqitjet e tij të shkëlqyera me Skënderbeun në Europa League dhe...

EDITORIAL

Çorba e reformës

FORUM