E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Frrok Cupi

Etiketim: Frrok Cupi

Churchill i Dytë?

"Cameron ndodhet para sfidave të mëdha. Por edhe fati i ka vendosur në një dekor mrekullues. Referendumi pro ose kundër BE, do të zhvillohet...

VDEKJA PËR PUSHTETIN

Po të sprovosh të thuash me pak fjalë se çfarë po ndodh këto ditë,.... dmth çfarë po ndodh në kupolën e pushtetit, çfarë po...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

“KOHA JONE”,ndër 24 vitet e saj,nëpërmjet fotove

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Tifozët grek me flamuj të Vorio Epirit, Federata helene hesht

Greqia dje fitoi minimalisht 1-0 ndaj Finlandës në duelin e vlefshëm për Ligën C. Edhe në këtë...

FORUM

Ç’gallatë!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...

CDU në ethe: Kush do ta pasojë Angela Merkelin

Nga Sabine Kinkartz, Christoph Strack Edhe tre javë kanë mbetur nga kongresi i Partisë Kristiandemokrate në Hamburg, ku Angela...