E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Flori mumajesi

Etiketim: flori mumajesi

Flori frymëzohet nga Grida Duma (FOTO)

Këngëtari i njohur shqiptar, Flori Mumajesi ka treguar për herë të parë publikisht simpatinë e tij për një ndër politikanët shqiptare. Ajo është Grida Duma...

Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata komunikim me kode?! Fansat ngacmojë këngëtaren

Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi kanë pasur një histori shumë vjeçare dashurie por që përfundoi pak kohë më parë. Tashmë të dy janë të...

Përlotet Ledri Vula

Një nga reperët më të dashur shqiptarë, Ledri Vula, ishte i ftuari surprizë i puntatës së pestë të programit “Dua të të bëj të...

Flori merr dhuratën nga gjigandi Youtube

Kantautori Flori Mumajesi ka publikuar pak orë më parë një Insta Story ku duket një dhuratë e veçantë nga gjigandi Youtube. “Silver Play Button” është...

Për herë të parë Elvana Gjata flet për mardhënien me Flori...

Mardhënia mes Flori Mumajesit dhe Elavana Gjatës u fol u stërfol gjatë në media. Shkëputja e tyre si në muzikë si në miqësi bëri...

Çfarë e ka Flori Mumajesin? Përgjigjet më në fund Liberta

Pas shumë lajmeve mbi ata të dy, më në fund, moderatorja Liberta Spahiu ka folur për lidhjen me kantautorin Flori Mumajesi. E pyetur në “Prive” se çfarë do të...

FOTO/ Flori Mumajesi në rolin e prezantuesit, ja programi festiv që...

Flori Mumajesin këtë vit do e keni mundësinë ta shihni siç nuk e keni parë asnjëherë – në rolin e një prezantuesi. Mumajesi së bashku...

Pas shkëlqimit në “Kënga Magjike” të grupit Threedots, Flori ironizon këngëtarët

Labeli “Threedots” dhe kompozimet e Kledi Bahitit kanë qenë kryefjala e edicionit të 19-të të festivalit “Kënga Magjike, ku vendet e para u fituan...

Këngëtari shqiptar revoltohet me atë që sheh në autostradë: Më mirë...

Një nga këngëtarët më të dashur për publikun, Flori Mumajesi është revoltuar me atë që ka parë në autostradën Tiranë-Durrës. Teksa po qarkullonte me makinë...

Publikojnë paratë/ Shikoni sa bakshish kanë marrë Flori dhe djemtë e...

Ata janë një ndër grupet më të suksesshëm momentalisht në Shqipëri. Flori Mumajesi sëbashku me pjesëtarët e tij të grupit kanë qenë në një...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...

BIRN: Frikë apo përplasje e brendshme: Marku shkëmben akuza me prokurorët

Nga Gjergji Erebara/BIRN/ Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku deklaroi të premten se frika është shkaku i...