E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet FLoida Kerpaci

Etiketim: FLoida Kerpaci

Kërpaci: Qeveria vetëm 2.8 euro në vit buxhet për një të...

Deputetja e LSI-së, njëherësh edhe kryetare e LRI-së, Floida Kërpaçi e ftuar në emisionin KafeIN, komentoi statistikat e fundit të publikuara për dëshirën e...

Kërpaci: Rilindja ka vrarë ëndrrat e të rinjve

Kryetarja e LRI-së, njëherësh edhe deputete e LSI-së, Floida Kërpaci, përmes një postimi në facebook, ka ngritur shqetësimin e keqqeverisjes, që sipas saj, ka...

Kërpaçi: Qeveria të largohet, të rinjtë duhet të rrijnë në Shqipëri

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Floida Kërpaçi gjatë fjalës së saj në takimin me të rinjtë e LRI Vlorë, ka prekur edhe problemin...

Kërpaçi: Qeveria do akuzojë edhe Reuters për shpifje

Deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi, përmes një postimi në facebook, ka ironizuar qeverinë me studimin e Reuters. Duke cituar këtë media e cila ka...

Deputetja e re: Jam vajza e pleqërisë, shpesh ua prish planet

Deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi, ka treguar se si kanë ndryshuar marrëdhëniet e saj me familjen, pasi ajo është zgjedhur të jetë pjesë e...

Deputetja i kërkon ndjesë në emisionin koleges së LSI

Deputetja e LSI, Silva Caka i ka kërkuar ndjesë publike koleges së saj Floida Kërpaçi, ndërsa po fliste për rolin e saj në protestën...

Protesta para Kryeministrisë/ Kërpaçi: Çdokush që hesht sot, ka pranuar përdhunimin!

Përmes deputetes së saj Floida Kërpaçi, Lëvizja Socialiste për Integrim thekson se rasti i Xhisiela Maloku, e cila është viktimë e dhunës së ushtruar nga...

Deputetja e LSI-së: Rama, kryeministri që mbron kriminelët që përdhunojnë vajzat...

Deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi, njëherësh dhe kryetare e forumit rinore të kësaj partie ka shpërthyer në akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama...

Kërpaçi: Rama luftë rinisë, ne luftë Kryeministrit

Në një takim me komitetin drejtues kombëtar të Lëvizjes Rinore për Integrim, kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi, tha se rinia e nisi nga Jala...

Kërpaçi: 600 të rinjtë e kampit të LRI-së, gati për luftë...

Duke falënderuar 600 të rinjtë që ishin pjesë e kampit të LRI-së në Jalë, kryetarja e LRI-së dhe deputetja e LSI-së, Floida Kërpaci, tha...

EDITORIAL

Dekretimi i Lleshit, Presidenti Ilir Meta: Kemi kohë deri në darkë

Kreu i shtetit, Presidenti Ilir Meta është pyetur sërish nga gazetarët në lidhje me dekretimin e Sandër...

FORUM

Ç’gallatë!

Nga Ylli Manjani  - Ç’gallatë! Gruevskin, mikun e Metës e paska ndihmuar Policia e Ramës të arratiset. Ndërkohë Meta kastile...

CDU në ethe: Kush do ta pasojë Angela Merkelin

Nga Sabine Kinkartz, Christoph Strack Edhe tre javë kanë mbetur nga kongresi i Partisë Kristiandemokrate në Hamburg, ku Angela...