E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Flamurtari

Etiketim: Flamurtari

Superiorja, java e pestë nis me supersfidë

Java e pestë e Kategorisë Superiore do të fillojë nga dita e premte me një ndeshje të fortë në letër, si Partizani-Flamurtari. Dy skuadra...

Daja: Duam vetëm fitoren ndaj Partizanit, tifozët janë lojtari ynë i...

Humbja më Skënderbeun ka lënë shije të hidhur të Flamurtari, për më tepër për mënyrën sesi erdhi. Trajneri i kuqezinjve, Ilir Daja, në prag...

Kukësi ndëshkohet nga Alla, Flamurtari fiton në një fushë “patatesh” (VIDEO)

Flamurtari ka rrëmbyer 3 pikët e para për këtë sezon. Skuadra e Ilir Dajës ka fituar minimalisht 1-0 në sfidën e luajtur në Vlorë,...

Danilo Alves i jep fund aventurës me Flamurtarin (VIDEO)

Danilo Alves i jep fund aventurës prej dy sezone e gjysmë me skuadrën e Flamurtarit. Sulmuesi brazilian është larguar disa herë duke u rikthyer...

Zyrtare/ Ilir Daja merr drejtimin e Flamurtarit për sezonin e ardhshëm

Tashmë nuk ka më asnjë dyshim, Ilir Daja do të jetë trajneri i Flamurtarit në sezonin e ardhshëm. Një akord i tillë kishte kohë...

Basket femra/ Flamurtari shpallet Kampion i Shqipërisë

Flamurtari është shpallur zyrtarisht Kampion i Shqipërisë në Basketboll për femra. Vajzat e drejtuara nga trajneri kampion Viron Toska kanë arritur të mposhtin për herën...

Abazaj i papërmbajtshëm, dy gola në pjesën e parë ndaj Flamurtarit...

Luftëtari e ka mbyllur në avantazh të dyfishtë ndeshjen e javës së 31-të ndaj Flamurtarit. Protagonist absolut ka qenë Kristal Abazaj me dy gola...

Idrizi: Nuk jemi ekip skedinash, ja plani për sezonin e ardhshëm...

Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, ka falënderuar Shpëtim Duron dhe ndihmësin e tij, Beqiri, për punën e bërë në Vlorë, ndërkohë që për javët...

Dorëzohet Duro: Largohem nga Flamurtari

Eliminimi nga Kupa e Shqipërisë ishte kapitulli i fundit për Shpëtim Duron në pankinën e Flamurtarit. Në një sezon që nisi si skuadër favorite,...

Radas: Ndeshje ndryshe nga kampionati, Kupën kemi 7 vite që e...

Skënderbeu do të luajë nesër gjysmëfinalen kthimit ndaj Flamurtarit, teksa kujtojmë se në ndeshjen e parë janë mundur 0-1 në Korçë. Mbrojtësi Marko Radas,...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...