E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Flamuri

Etiketim: flamuri

Sot, 104 vjet nga ngritja e flamurit në Tiranë

Flamuri i pavarësisë u ngrit për herë të parë në Tiranë mbas 500 vjet sundimi otoman, në datën 26 nëntor 1912. Flamuri u ngrit...

Realizohet me 25 mijë pllaka, flamuri kuqezi

Një kombi vlerë më të madhe post të tjerash ka flamurin, që është nderi më i madh për qytetarët që e mbrojnë por dhe...

Flamuri i Shqipërisë ndalohet në ndeshjen e Kosovës në “Loro Boriçi”?

Në përballjen Kosovë-Kroaci që do të luhet më 6 tetor në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës mund të ndalohet flamuri kombëtar shqiptar. Lajmi është konfirmuar...

Pornostarja krenare për flamurin kuqezi, i heq të gjitha(FOTO +18)

Alby Rydes është ndër pornostaret më aktive në rrjetin social Instagram. Aktorja e filmave për të rritur me prejardhje shqiptare, asnjëherë nuk heziton të ndajë...

Francë; Viktima e mbuluar me flamurin Shqiptar (FOTOLAJM)

Franca u trondit mbrëmë nga një sulm i cilësuar ''horror'', ku ka lënë të paktën 84 vitkima dhe qindra të plagosur. Në Nisë të...

Flamuri shqiptar në Alpet ku ka xhiruar Sylvester Stalone

Sapo të shihni këtë video, me siguri do ju kujtohet filmi “Cliffhanger”, sigurisht nëse e keni parë atë. Një djalë vetëm 16-vjeç, ka ngritur...

Eurovision e krahason Kosovën me ISIS

Kosova synon që në një të ardhme të afërt të ketë një përfaqësues të saj në festivalin evropian të këngës, Eurovision, por deri tani,...

EDITORIAL

PD dhe LSI: Të enjten digjen mandatet para popullit dhe rrëzohet kryeministri, edhe me forcë

Tashmë duket se palët politike po shkojnë në përplasje finale ditën e enjte. PD vendosi të dorëzojë...

FORUM

Histori të çmendura dhe fakte turpi

Nga Artan Fuga/ T’u japim vend edhe fakteve madhështore, por edhe fakteve të turpshme në historinë tonë. Kjo është...

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...