E hënë, Korrik 16, 2018
Ballina Etiketimet Fituesit

Etiketim: fituesit

Ambasada jep njoftimin e rëndësishëm për fituesit e Lotarisë Amerikane

Ambasada e SHBA në Tiranë jep të tjera informacione të tjera shtesë për të gjithë ata që duan të prekin ëndrrën amerikane. Ambasada sqaron se...

Fituesit e lotarisë amerikane, hapat që duhet të ndiqni (DETAJET)

Në ose rreth datës 15 Maj, informacioni lidhur me statusin e aplikimeve për llotarisë amerikane (Diversity visa E-DV) në web, është rinovuar me qëllim...

“Infermierë për Shqipërinë”/ Dalin fituesit, përzgjidhen vendet e punës në Tiranë

Fituesit e konkursit “Infermierë për Shqipërinë” në qarkun e Tiranës përzgjodhën vendet e punës sipas klasifikimit përfundimtar në bazë të pikëve të marra në...

Oscars, shpallen fituesit e edicionit të 90. (Lista e plotë)

Edicioni i 90-të i ceremonisë së ndarjes së çmimeve “Oscar” ka nisur dhe po ashtu vlerësimi i filmave më të mirë të 2017-ës. Ky ishte...

VIDEO/ Shpallen fituesit e çmimeve OSCAR, ja kush është filmi, aktori...

Pas një spektakli dhe parakalimi mbi Tapetin e Kuq, mbrëmja gala e ndarjes së Çmimeve Oscars ka shpallur edhe fituesit e saj për çdo...

Fituesit e “Njeriut të Vitit 2017”: Ramush Haradinaj, Shefqet Kastrati, Ylli...

Redaksia "Koha Jone" prej datës 1 dhjetor deri me 29 dhjetor 2017 kishte online www.kohajone.com sondazhin për POLITIKANI I VITIT, BIZNESMENI I VITIT, MODERATORI...

Universitetet, fituesit e raundit të dytë në disa degë. Kur pritet...

Fakulteti i Ekonomisë në Universitetin e Tiranës ka publikuar listën e personave të renditur fitues në raundin e dytë, të pranimeve në Universitet. Konkretisht, bëhet...

Përballjet e turit të parë të Kupës së Shqipërisë, fituesit në...

Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë publike edhe përballjet e turit të parë të  Kupës së Shqipërisë për edicionin 2017-2018. Kukësi kampioni i Shqipërisë...

FOTO/ Ndarja e çmimeve Oscar, të gjithë fituesit për çdo kategori

Në “Dolby Theatre” në Hollywood zhvillohet ceremonia e 89-të ndarjes së çmimeve Oscar. Kjo është mbrëmja më të rëndësishme të vitit kur bëhet fjalë...

Maqedoni, rivalitet i fortë VMRO-LSDM, BDI-ja kryeson tek shqiptarët

Deri ne oren 00:00 ka përfunduar numërimi i 67% të votave në Maqedoni. Referuar të dhënave zyrtare, VMRO ka arritur të marrë 40.64% të votave duke siguruar momentalisht...

EDITORIAL

Ndryshime në Qeveri, ikën Majko dhe shumë ministra

-Zv/kryeministren Senida Mesi po e piketon si kandidate për kryetare bashkie në Shkodër, kurse Pandeli Majkon si...

FORUM

Lёvizja Gylen dhe mediet gjermane

Gylen ka njё imazh pozitiv nё Gjermani. Pёr kёtё punojnё edhe gazetarё, tё cilёt janё vetё simpatizantё...

The Guardian dhe The Journal: Festë në vendin që duket si parajsë (Shqipëri)

“Një i ardhur rishtaz në vendin e festivalit, Shqipëria po tërheq turistë të moshave të reja, për...