E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Filip Cakuli

Etiketim: Filip Cakuli

Presidenti Meta uron për ditëlindjen Filip Çakulin

Presidenti Ilir Meta ka uruar sot gazetarin dhe drejtorin e emisionit "Fiks Fare" në "Top Channel", Filip Çakuli për ditëlindjen. Në një foto të postuar...

Çfarë dedikimi i bën Vjollca Hoxha Filip Çakullit për 15-vjetorin e...

Mbrëmjen e djeshme  emisioni satiriko-investigativ “Fiks Fare” i Top Channel i drejtuar nga Filip Çakuli, ka mbushur 15 vjeç. Nuk ka munguar edhe një...

Mbi heroizmin në shoqërinë tonë

Njeriu i ditës duhej të ishte ky djalë i mrekullueshem, që la të fejuarën në breg të detit dhe u nis, pa e ndjerë...

Martohet Fiori Dardha, foto ekskluzive nga ceremonia e martesës           

Prezantuesja dhe moderatorja e emisionit investigativ "Boom", (që transmetohet çdo mbrëmje në Ora News), mbrëmjen e sotme ka kurorëzuar dashurinë e saj disa vjeçare...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...