E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Filip Cakuli

Etiketim: Filip Cakuli

Çfarë dedikimi i bën Vjollca Hoxha Filip Çakullit për 15-vjetorin e...

Mbrëmjen e djeshme  emisioni satiriko-investigativ “Fiks Fare” i Top Channel i drejtuar nga Filip Çakuli, ka mbushur 15 vjeç. Nuk ka munguar edhe një...

Mbi heroizmin në shoqërinë tonë

Njeriu i ditës duhej të ishte ky djalë i mrekullueshem, që la të fejuarën në breg të detit dhe u nis, pa e ndjerë...

Martohet Fiori Dardha, foto ekskluzive nga ceremonia e martesës           

Prezantuesja dhe moderatorja e emisionit investigativ "Boom", (që transmetohet çdo mbrëmje në Ora News), mbrëmjen e sotme ka kurorëzuar dashurinë e saj disa vjeçare...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...