E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Festat zyrtare

Etiketim: festat zyrtare

Kalendari i festave zyrtare për vitin 2019, ja ditët e pushimit

Ky është kalendari i 2019 dhe festat zyrtare të këtij viti. Në rastet kur festat zyrtare bie në ditët e pushimit javor (e shtunë ose...

Këto janë festat zyrtare të vitit 2018

Ky është kalendari i festave zyrtare të 2018-ës: 1 dhe 2 Janar  Festat e Vitit të Ri 14 Mars Dita e Verës 22 Mars Dita e Nevruzit 01 Prill* E diela e Pashkëve Katolike 08...

EDITORIAL

PD dhe LSI: Të enjten digjen mandatet para popullit dhe rrëzohet kryeministri, edhe me forcë

Tashmë duket se palët politike po shkojnë në përplasje finale ditën e enjte. PD vendosi të dorëzojë...

FORUM

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...

Rama si Juventusi i Moggi-t, që bleu ndeshjet dhe arbitrat

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar pas vendimit të opozitës së bashkuar për të djegur mandatet parlamentare. Rama...