E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Femrat

Etiketim: femrat

Çfarë nuk duhet të bëjnë femrat në praninë e meshkujve

Ka disa gjëra që femrat nuk duhet t’i bëjnë kurrë kur janë në shoqërinë e partnerit të tyre. Sipas studimeve, sa më shumë kalojnë...

Femrat s’duhet të tregojnë sa lekë kanë

Çdokush është fajtor për gënjeshtrat e bardha, por kur vjen puna tek një lidhje ku duhet të krijojmë besim, a është e pranueshme të...

Zbulohet arsyeja: Pse femrat i duan partnerët më të gjatë se...

Sipas studimeve më shumë se 50% e femrave instinktivisht kanë refuzuar lidhjet me meshkujt më të shkurtër se vetë ato, kjo gjë do t’i...

Njihuni me 10 shtetet me femrat më të bukura në botë...

Brazili–Brazili njihet për numrin më të madh modeleve të palestruara në vendet latine dhe për femrat më të bukura në planet. Si bjondet edhe...

Habit deputeti i PD-së: Punonjëset e administratës të ngrenë këmbët lart

Deputeti demokrat i Lushnjes Myslim Murrizi ka bërë një tjetër deklaratë “bombë” pas denoncimit me foto se çfarë bëjnë policet në komisariatin e Lushnjes. Muzrri shkruan në Facebook se femrat në...

Dashuria – Pse femrat “Alfa” e kanë të vështirë të gjejnë...

Brilante, të arsimuara dhe të suksesshme, por shpesh janë pak të dëshiruara në jetë dhe në punë Janë të pavarura, të vendosura dhe të suksesshme....

Studimi: Femrat më të lumtura janë pornostaret

Një studim amerikan ka evidentuar se si femrat më të lumtura janë ato të cilat kanë një karrierë prej pornostarje. Duket se ato gëzojnë një...

Studimi/ Femrat ndihen të vjetra në moshën 29-vjeçare, ndërsa meshkujt në...

Një thënie e vjetër thotë që jemi të vjetër aq sa ndihemi të vjetër, ndërsa hulumtimet shkencore tregojnë që femrat ndihen kështu në moshën...

Turizmi seksual, femrat iu drejtohen vendeve ekzotike

Turizmi seksual nuk është vetëm për meshkujt. Rritet numri i femrave që vlerësojnë më shumë mashkullin e vendeve ekzotike. Në fakt ende nuk ka...

Tri pyetjet që meshkujt nuk duan t’i dëgjojnë nga femrat

Qëndroni në këto 3 pyetje, as mos tentoni t’i parashtroni, sepse meshkujt do humbasin mënjëherë interesin për ju… Është normale që lidhja të përparojë dhe...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...