E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Femrat

Etiketim: femrat

Femrat i pëlqejnë djemtë e këqinj dhe kemi prova për këtë

Keni parë dhe dëgjuar shumë femra që ankohen vazhdimisht për trajtimin e keq nga ana e meshkujve por edhe djemtë e mirë i mbajnë...

Studimi që drithëron mijëra femra: Nëse e bëni gjatë natës, do...

Sëmundja e kancerit viteve të fundit është shtuar në mënyrë të ndjeshme. Më shumë se sa vdekja në rastet ekstreme, frika më e madhe...

Sherr në plazhin e Durrësit, femrat zihen me grushte e shkelma...

Një video e bërë publike nga “Joq” tregon momentin kur disa femra janë konfliktuar me njëra-tjetrën në mes të plazhit këtë paradite. Sipas dëshmitarëve thuhet...

S’ka lidhje mosha! Një mashkull është i gatshëm për t’u martuar...

Sado vite të kalojnë, një mashkull nuk do të martohet asnjëherë nëse nuk gjen femrën që ta bëjë të mendojë se është e duhura...

Pse meshkujt nuk i kuptojnë femrat?!

Në “Opinion” u fol për keqkuptimet mes meshkujve dhe femrave. Që në fillim të emisionit janë publikuar disa pikëpyetjet që meshkujt ngrenë gjithmonë për partneret...

Në televizor duken gjigante, por sa të gjata janë këto bukuroshe...

Ato mund të jenë pa frikë femrat më të gjata në botën e televizionit dhe showbizzit shqiptar. Kanë një trup për t’u pasur zili, forma...

Femra mbani shënim, ja si ta bëni për vete mashkullin që...

Shumë femra, mundohen në mënyra të ndryshme, të bëjnë për vete një mashkull që i intereson. Sipas një studimi, duhet të bëni këto gjëra, sepse...

FOTO/ Femrat që do ta zbukurojnë Botërorin 2018 në Rusi

Kanë mbetur edhe pak ditë nga starti i Kupës së Botës dhe është koha që t’i hedhim një sy se cilat do të jenë...

Kënga e Morenës e ngjashme me hitin e Major Lazer (VIDEO)

Kënga e fundit e Morena Tarakut, që është në bashkëpunim me Dj Dagz dhe Dj PM, me titull “Femnat”, është shumë e ngjashme me...

Këmbët e gjata dhe të drejta të meshkujve joshin femrat

Jo vetëm seksi femër mund të tërheqë për të bërë përshtypje Për t’i dhënë përgjigje pyetjes shekullore: “Çfarë kërkojnë gratë te burrat?” do të jetë...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...