E martë, Shtator 18, 2018
Ballina Etiketimet Femrat

Etiketim: femrat

5 gabimet që meshkujt nuk ua falin dot kurrë femrave

Ka disa gabime të femrave që meshkujt nuk i falin dot, prandaj duhet të jeni shumë të kujdesshme. Para se ata të vendosin të...

Të bëra tapë, ja gjërat që thonë femrat kur janë të...

Shumica e njerëzve kanë qenë të paktën një herë në jetë të dehur. Ekspertët, kanë veçuar faktin si reagojnë femrat kur janë të dehura. Jo,...

Aksidentohen 3 femra në Vlorë, pranga shoferit 29-vjeçar

Një aksident me 3 të plagosur ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një rrugicë të fshatit Novoselë, ku dy makina janë përplasur me njëra...

Femrat i pëlqejnë djemtë e këqinj dhe kemi prova për këtë

Keni parë dhe dëgjuar shumë femra që ankohen vazhdimisht për trajtimin e keq nga ana e meshkujve por edhe djemtë e mirë i mbajnë...

Studimi që drithëron mijëra femra: Nëse e bëni gjatë natës, do...

Sëmundja e kancerit viteve të fundit është shtuar në mënyrë të ndjeshme. Më shumë se sa vdekja në rastet ekstreme, frika më e madhe...

Sherr në plazhin e Durrësit, femrat zihen me grushte e shkelma...

Një video e bërë publike nga “Joq” tregon momentin kur disa femra janë konfliktuar me njëra-tjetrën në mes të plazhit këtë paradite. Sipas dëshmitarëve thuhet...

S’ka lidhje mosha! Një mashkull është i gatshëm për t’u martuar...

Sado vite të kalojnë, një mashkull nuk do të martohet asnjëherë nëse nuk gjen femrën që ta bëjë të mendojë se është e duhura...

Pse meshkujt nuk i kuptojnë femrat?!

Në “Opinion” u fol për keqkuptimet mes meshkujve dhe femrave. Që në fillim të emisionit janë publikuar disa pikëpyetjet që meshkujt ngrenë gjithmonë për partneret...

Në televizor duken gjigante, por sa të gjata janë këto bukuroshe...

Ato mund të jenë pa frikë femrat më të gjata në botën e televizionit dhe showbizzit shqiptar. Kanë një trup për t’u pasur zili, forma...

Femra mbani shënim, ja si ta bëni për vete mashkullin që...

Shumë femra, mundohen në mënyra të ndryshme, të bëjnë për vete një mashkull që i intereson. Sipas një studimi, duhet të bëni këto gjëra, sepse...

EDITORIAL

Prestigjozja ‘The Economist’ numëron arsyet përse nuk do të ndryshojnë kufijtë Serbi-Kosovë

Në muajin gusht, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, dhe ai i Kosovës, Hashim Thaçi, njoftuan në një...

FORUM

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...

Kosova dhe Serbia zhvendosin betejën në Nju Jork

Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara, e cila nis punimet më 18 shtator në Nju Jork,...