E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Fatos Baxhaku

Etiketim: Fatos Baxhaku

REPORTAZHI/ Të miturit kundër fejesave me Kanun, apeli i dëshpëruar: Vetëm...

Nga Fatos Baxhaku Besa, aktivistja e “Word Vision”, i përballon me lehtë se ne kërcimet si prej cirku që bën makina 4X4 në rrugën e...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Monologu i Ramës, në panik, i tmerruar, arrogant …

Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga...

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e...