E premte, Shtator 21, 2018
Ballina Etiketimet Fatma Haxhialiu

Etiketim: Fatma Haxhialiu

“Ndërrojnë burrat bashkë”, Fatma quan gazetarin pervers

Një artikull ku shkruhej se Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta janë aq shoqe sa ndërrojnë dhe burrat, ka tërhequr vëmendjen e gazetareve. Ndërsa publikuan foto...

Si janë meshkujt shqiptarë sipas Alma Çupit, Fatma Haxhialiut dhe Jonida...

Këtë javë në rubrikën “Për drekë me mua” gazetaret Alma Çupi e Fatma Haxhialiu dhe dietologia Blerina Bombaj ishin të ftuara në shtëpinë e...

Shpërthen Fatma Haxhialiu: Në festivalin e TVSH bëhen pazare, ja pse...

Mbrëmjen e djeshme në Top Show Magazinë është folur për finalen e Eurovizionit dhe nëse ja vlen pjesëmarrja në këtë festival. Mes të ftuarve ka...

Gazetarja shqiptare rrëfen pozicionin e saj të preferuar në seks

Dy gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu kanë qenë mbrëmë të ftuara në emisionin “Elitë show”, ku i kanë drejtuar pyetje provokuese njëra-tjetrës. Një ndër...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...