Ballina Etiketimet Fatma Haxhialiu

Etiketim: Fatma Haxhialiu

Fatma “thumbon” Renato Mekollin për Halloween

Moderatorja Fatma Haxhialiu gjatë kësaj kohe ka qënë në dilem se si do maskohej për Halloween, mirëpo më në fund e ka gjetur. Fatma ka...

“Ndërrojnë burrat bashkë”, Fatma quan gazetarin pervers

Një artikull ku shkruhej se Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta janë aq shoqe sa ndërrojnë dhe burrat, ka tërhequr vëmendjen e gazetareve. Ndërsa publikuan foto...

Si janë meshkujt shqiptarë sipas Alma Çupit, Fatma Haxhialiut dhe Jonida...

Këtë javë në rubrikën “Për drekë me mua” gazetaret Alma Çupi e Fatma Haxhialiu dhe dietologia Blerina Bombaj ishin të ftuara në shtëpinë e...

Shpërthen Fatma Haxhialiu: Në festivalin e TVSH bëhen pazare, ja pse...

Mbrëmjen e djeshme në Top Show Magazinë është folur për finalen e Eurovizionit dhe nëse ja vlen pjesëmarrja në këtë festival. Mes të ftuarve ka...

Gazetarja shqiptare rrëfen pozicionin e saj të preferuar në seks

Dy gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu kanë qenë mbrëmë të ftuara në emisionin “Elitë show”, ku i kanë drejtuar pyetje provokuese njëra-tjetrës. Një ndër...

EDITORIAL

Kryemadhi: Protesta popullore kundër Ramës

Skandalet e fundit që faktojnë përfshirjen e zyrtarëve qeveritarë në vjedhjen e votave dhe bashkëpunimin me bandat...

FORUM

Kthimi në atdhe i eshtrave të Mid’hat Frashërit

Fjala e Kryeministrit Edi Rama në ceremoninë shtetërore të përmortshme të kthimit në atdhe të eshtrave të...

Me arkëmortin e kreut të Ballit Kombëtar, socialistët varrosën grimcën e fundit të trashigimisë së majtë

Nga Andi Bushati/ Rikthimi i dytë në pushtet i socialistëve po i zhvesh ata gjithnjë e më shumë...