E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet F1

Etiketim: F1

Kubica pas 8 vitesh në F1

Më në fund Robert Kubic do të rikthehet zyrtarisht në Formulën 1. Këtë një fitme ka publikuar skuadra e tij Williams, e cila ka...

F1, Schumacher dhe familja e tij do të transferohen në Majorka

Michael Schumacher do të transferohet në Majorka, në një qendër luksoze që bashkëshortja e ish kampionit të F1, Corinne, ka blerë në Andratx, rreth...

F1, Hamilton shpallet kampion nëse…renditet i pesti

Fitorja e Lewis Hamilton në Austin të Teksasit i dha atij mundësinë që të jetë me një dorë te titulli kampion i këtij Botërori. Piloti...

F1, Hamilton pole dhe rekord në Silverstone

Lewis Hamilton nuk njeh limite dhe e ka bërë më së miri në shtëpinë e tij, Silverstone, në fundjavën e 10 të Botërorit të...

F1, Hamilton triumfon në Çmimin e Madh të Kinës

Pas triumfit të Ferrarit në garën e parë sezonale të Melburnit në Australi, ka ardhur edhe kundërpërgjigjja e Mercedesit me nënkampionin e vitit të...

Racing car championships 2013

Vestibulum molestie risus non mauris tincidunt iaculis id non elit. Sed id odio dui. In accumsan accumsan turpis, a lacinia nibh rhoncus eu. Class...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...