E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Ervin salianji

Etiketim: ervin salianji

Salianji: Vizita e PD në qytete ndal aktivitetin e bandave kriminale

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, i ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News24, akuzoi edhe një herë qeverinë për lidhje...

Përplasja/Salianji: Shikoni orgjitë që…Spiropali: O vemje

Çështja e Vetting-ut për politikën, degjeneroi në fyerje midis deputetëve në emisionin ''Open'' në Top Channel. Ervin Salianji dhe Elisa Spiropali, kanë provokuar njëri...

Lirimi i Ermal Hoxhës, reagon PD: E papranueshme, thikë pas shpine...

Një ditë pas lirimit nga burgu të Ermal Hoxhës, njëri nga të dënuarit e grupit “Xibraka”, ka reaguar Partia Demokratike. Deputeti i PD, Ervin Salianji,...

Deputetët e PD në familjen e të plagosurit në gjumë nga...

Sekretari i Aksionit Qytetar, deputeti Ervin Salianji dhe Kryetari i PD se Lushnjës, deputeti Myslym Murrizi vizituan familjen e 77 vjeçarit Haxhi Lika, i...

Denoncimi i PD: Krimi ka kapur Lezhën. Ç’ndodhi 2 ditë më...

Pas ngjarjeve të rënda në Shkodër, Vlorë, Elbasan e kudo në Shqipëri, krimi ka treguar se bën ligjin edhe në Lezhë. Kështu është shprehur sot...

Deputeti i PD: Do publikojmë ngjarje të tjera kriminale që kanë...

Deputeti demokrat, Ervin Salianji, ka paralajmëruar denoncime të reja që lidhin krimin me politikën. I ftuar në Studion e lajmeve të Syri.net ai tha...

Salianji: Zgjedhje vendore dhe të përgjithshme bashkë

PD-ja nuk ka filluar ende përatitjet për zgjedhjet e ardhshme lokale, por deputeti demokrat Ervin Salianji i ftuar në studion e lajmeve të ''Ora...

Ekzekutimi në Shkodër, Salianji: Rama dhe kriminelët po terrorizojnë shqiptarët

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ka reaguar pas ekzekutimit mafioz të ndodhur ditën e sotme në Shkodër. Gjatë një konference për mediat, nga...

Salianji me fermerët në Korçë: Po paguani më shtrenjë se vendet...

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka zhvilluar një takim me fermerët në Korçë të cilet janë në prag falimentimi. Salianji tha se “treg nuk ka për...

Salianji: I afërmi i kompanisë që do të ndërtojë teatrin, i...

Deputeti i PD-së Ervin Salianji nga foltorja e Kuvendit ka lëshuar akuza të forta për qeverinë lidhur me projektin për shembjen e Teatrit Kombëtar. Kur...

EDITORIAL

Ministri gjerman: Duam reforma konkrete e jo vetëm tortë për mua!

Që prej muajit qershor qeveria "Rama" ka deklaruar se Bashkimi Europian i ka hapur negociatat me Shqipërinë,...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...