E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Ervin Bushati

Etiketim: Ervin Bushati

Shehu-Bushatit: Gënjeve për takimin në Bruksel, manipulim fëminor socialist

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu, ka përgënjeshtruar deputetin socialist Ervin Bushati, i cili pak më herët postoi në rrjetin social Facebook, temat që...

Bushati: Gjyqësori garanton nëse do të vjedhë Ervin Bushati dhe Ervin...

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se pushteti gjyqësor garanton që politikanët të mos vjedhin,...

“Bilanci i 100 ditëve”, Ervin Bushati: Opozita është një adoleshente e...

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati i ftuar në Fax News ka folur për ndryshimet që ka bërë qeveria në 100 ditë pushtet. Ashtu...

PS: Prokuroria të marrë në pyetje Lulzim Bashën

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati vijoi akuzat ndaj kreut të opozitës Lulzim Basha në lidhje me pagesën e tij për lobim në SHBA...

Akuza e çuditshme e PS: Partia Demokratike dëmton shëndetin

Sekretari i grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, njëkohësisht anëtar në Komisionin e Ekonomisë dhe Financave, Ervin Bushati ka bërë sot një deklaratë të çuditshme...

Deputeti socialist: Mua s’më lexon as gruaja për mesazhet politike

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati i ftuar në “Tonight Ilva Tare”, nuk beson se ndryshimet politike vijnë nga mediat sociale, duke theksuar se...

Deputeti i PS ka një mesazh për Bashën: E mundëm edhe...

Kandidati për deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati është shprehur entuziast për rezultatet e deritanishme nga numërimi i votave në kryeqytet, por edhe në...

“Basha dy herë mat”, kandidati i PS: Shihni me sa vota...

Kandidati i PS-së për deputet në Tirane, Ervin Bushati ka deklaruar se kreu i PD-së Lulzim Basha ka humbur edhe në qendrën e tij...

Deputeti flirton hapur me gazetaren…. (VIDEO)

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati, në seancën e fundit parlamentare nuk ka ngurruar të flirtojë me gazetaren e Tv Klan edhe pse përpara...

Deputeti i PS: Berisha dhe Basha e kanë vendin në burg

Deputeti i PS, Ervin Bushati i ftuar në studion e Report Tv u shpreh se marrëveshja me PD u bë për të mirën e...

EDITORIAL

Parlamenti Europian dënon me unanimitet përdorimin e gazit lotsjellës në protestë

Reagimi i Policisë së Shtetit ndaj protestuesve në protestën e madhe të opozitës më 16 shkurt, është...

FORUM

Sjellje kriminale e Qeverisë, ndaj qytetarëve të bashkisë së Skraparit!

Nga Luan Rama * Bllokimi i buxhetit të bashkisë së Skraparit, është një akt kriminal i Qeverisë së...

Turma në protestë mund të kthehej në uragan, pse Basha nuk duhet të bëjë bllof me djegien e mandatave

Nga Agron Gjekmarkaj- Të shtunën, më seriozët ishin qytetarët shqiptarë! Ata dolën të shumtë si kurrë më parë...