E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Ervin Bushati

Etiketim: Ervin Bushati

“Bilanci i 100 ditëve”, Ervin Bushati: Opozita është një adoleshente e...

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati i ftuar në Fax News ka folur për ndryshimet që ka bërë qeveria në 100 ditë pushtet. Ashtu...

PS: Prokuroria të marrë në pyetje Lulzim Bashën

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati vijoi akuzat ndaj kreut të opozitës Lulzim Basha në lidhje me pagesën e tij për lobim në SHBA...

Akuza e çuditshme e PS: Partia Demokratike dëmton shëndetin

Sekretari i grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, njëkohësisht anëtar në Komisionin e Ekonomisë dhe Financave, Ervin Bushati ka bërë sot një deklaratë të çuditshme...

Deputeti socialist: Mua s’më lexon as gruaja për mesazhet politike

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati i ftuar në “Tonight Ilva Tare”, nuk beson se ndryshimet politike vijnë nga mediat sociale, duke theksuar se...

Deputeti i PS ka një mesazh për Bashën: E mundëm edhe...

Kandidati për deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati është shprehur entuziast për rezultatet e deritanishme nga numërimi i votave në kryeqytet, por edhe në...

“Basha dy herë mat”, kandidati i PS: Shihni me sa vota...

Kandidati i PS-së për deputet në Tirane, Ervin Bushati ka deklaruar se kreu i PD-së Lulzim Basha ka humbur edhe në qendrën e tij...

Deputeti flirton hapur me gazetaren…. (VIDEO)

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati, në seancën e fundit parlamentare nuk ka ngurruar të flirtojë me gazetaren e Tv Klan edhe pse përpara...

Deputeti i PS: Berisha dhe Basha e kanë vendin në burg

Deputeti i PS, Ervin Bushati i ftuar në studion e Report Tv u shpreh se marrëveshja me PD u bë për të mirën e...

Deputeti i PS, Bushati: Optimist për marrëveshje. “Çadërzimi”, synim elektoral

Deputeti i PS, Ervin Bushati u shpreh optimist për arritjen e një marrëveshje mes palëve për zgjidhjen e ngërçit politik. Në studion e lajmeve...

Ironia e deputetit socialist për PD-në: Do të zhduket si dinozaurët

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati ka komentuar situatën politike në vend si dhe mospjesëmarrjen e Partisë Demokratike në zgjedhjet e 18 qershorit. I ftuar...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë verbale...

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...