E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Ervin Bushati

Etiketim: Ervin Bushati

S’përmbahet deputeti socialist, Ervin Bushati kërcen mes Pazarit të Ri

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati shfaqet duke kërcyer mjaft bukur në eventin e Bashkisë së Tiranës, MUSIC- FILM TIRANA FESTIVAL. Nën ritme të muzikës...

Ervin Bushati: Shqipëria e vogël ka vaksinën për sëmundjen e madhe...

“Shqipëria ofron një model harmonie fetare për të shëruar një nga sëmundjet më të rrezikshme të kontinentit Evropian dhe BE, në këto kohë sfidash...

Deputeti socialist: Qeverisja ka probleme në të gjitha fushat, Rama do...

Sekretari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Ervin Bushati, ka komentuar zhvillimet e Asamblesë Kombëtare të kësaj force politike, të zhvilluar dy ditë më...

PS, Bushati: Për të ardhur keq, opozita nuk është në garë...

Deputeti i PS, Ervin Bushati i ftuar në studion e lajmeve të Ora News, tha se opozita nuk ka një alternativë dhe si e...

“Shqipëria është pike kyçe stabiliteti ne rajon”

Në kuadrin e vizitës zyrtare në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës,në Strasburg,deputeti i mazhorancës, njëherësh edhe Kryetari i delegacionit shqiptar në PACE,  Ervin...

Deputeti i PS kundër Ramës: FMN ka të drejtë për koncesionet

I ftuar në emisionin Kolaudim në In Tv, deputeti i PS, Ervin Bushati është shprehur se shqetësimet që FMN-ja ka shprehur në lidhje me...

PS, Bushati: Marrëveshja me Greqinë duhet të ketë besimin e të...

Pas dhënies së plotfuqishmërisë nga ana e Presidentit, deputeti i PS, Ervin Bushati tha se marrëveshja me Greqinë duhet të ketë besimin e të...

Bushati thirrje Prokurorisë: Hidhni dritë mbi “sallatën ruse” të gatuar nga...

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati i ka bërë thirrje kreut të PD Lulzim Basha që të japë sqarime për gjysmë milion dollarët e...

Shehu-Bushatit: Gënjeve për takimin në Bruksel, manipulim fëminor socialist

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu, ka përgënjeshtruar deputetin socialist Ervin Bushati, i cili pak më herët postoi në rrjetin social Facebook, temat që...

Bushati: Gjyqësori garanton nëse do të vjedhë Ervin Bushati dhe Ervin...

Deputeti i Partisë Socialiste, Ervin Bushati i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se pushteti gjyqësor garanton që politikanët të mos vjedhin,...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...