E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Eros Grezda

Etiketim: Eros Grezda

Rrëfimi i Grezdës: E shoh veten në Gjermani, ja problemi kryesor...

Eros Grezda është një ndër pikat më të forta të Kombëtares sonë në ndeshjet e fundit nën drejtimin e trajnerit Kristian Panuçi. Strategu italian...

Grezda: Shqipërinë e pres me padurim, më pëlqen Bundesliga

Eros Grezda e ka konsideruar gjithmonë si shumë të rëndësishme kombëtaren tonë. Sulmuesi kuqezi luajtur i i dëmtuar në miqësoren e fundit me Norvegjinë....

Shtohet “hallet” në Kombëtare, dëmtohet futbollisti më në formë

Shtohen hallet për Kristian Panuçin në Kombëtare. Listës së gjatë të dëmtimeve sot u është shtuar edhe Eros Grezda. Sulmuesi më në formë te...

Plas humori në Kombëtare, por Grezda “nervozohet” me Berishën: Ik o...

Kombëtarja po zhvillon përgatitjet për sfidën miqësore të 26 marsit ndaj Norvegjisë në “Elbasan Arena”. Atmosfera te kuqezinjtë është mjaft pozitive, teksa këtë gjë...

Grezda i pandalshëm, shënon edhe ndaj Dinamos së Zagrebit (VIDEO)

Eros Grezda nuk ka ndërmend të ndalet. Sulmuesi i Kombëtares sonë ka shënuar një tjetër gol për skuadrën e tij, Osijek në Kroaci, por...

VIDEO/ Zbulimi i Kombëtares shqiptare shënon këtë gol të bukur

Zbulimi i Kombëtares shqiptare dhe ylli i skuadrës kroate, Osijek, Eros Grezda, ka shënuar ndaj Rijekës, për të barazuar rezultatin në 1-1. Gjakovari ka shënuar...

Shkëlqeu me Kombëtaren, vërshojnë ofertat për yllin e ri të kuqezinjve

Eros Grezda është një nga emrat më të përfolur së fundmi te kuqezinjtë tanë. 22-vjeçari shkëlqeu në ndeshjen ndaj Italisë dhe tashmë paraqitje e...

Grezda: Shënova golin më të bukur të karrierës. Me Panuçin jemi...

Në futboll mjaftojnë pak minuta, mjafton një prekje e topit për të shndërruar në hero. I tillë ishte edhe Eros Grezda për Osijekun në...

Tronditet ekipi kuqezi, helmohet një futbollist

Disa orë para ndeshjes me Maqedoninë, ekipi shqiptar ka marrë një lajm jo shumë të mirë. Futbollisti Eros Grezda rrezikon të mos luajë përballë...

Zyrtare: Mesfushori shqiptar, transferimi i parë nga kuqezinjtë që ndryshon skuadër

Eros Grezda ka ndryshuar skuadër, teksa ka kaluar nga skuadra e Lokomotivës së Zagrebit tek Osijeku. Mesfushori shqiptar ka nënshkruar me Osijekun, që këtë vit...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Monologu i Ramës, në panik, i tmerruar, arrogant …

Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga...

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e...