Ballina Etiketimet Eros Grezda

Etiketim: Eros Grezda

FOTO/ Tifozët e Rangers thirrje trajnerit Gerard: Fut Grezdën në formacion!

Duket se Eros Grezda e ka fituar simpatinë e tifozëve të Rangers me paraqitjen e tij të fundit. Lojtari i Kombëtares shqiptare në ndeshjen kundër...

Grezda: Panucci na foli për problemet që kishim kundër Skocisë

Eros Grezda e ka të vështirë ta shpjegojë atë humbje turpëruese me Skocinë në “Loro Boriçi”. Sulmuesi i Glasgow Rangers thekson së ekipit po i...

FOTO/ I vjedhin llogarinë, Eros Grezda vihet në siklet: Më falni...

Eros Grezda ka rënë pre e një sulmi kibernetik ditën e djeshme. 23-vjeçarit i kanë marrë për disa orë llogarinë e tij të “Instagramit”,...

Luajti 90 minuta me Shqipërinë, Gerrard reagon: Tani Grezda është gati

Eros Grezda është padyshim një nga lojtarët më të mirë që skuadra e Kombëtares shqiptare. Lojtari u transferua në merkaton e verës te skuadra...

Grezda kryen stërvitjen e parë me ekipin e Rangers në Skoci

Eros Grezda ka nisur zyrtarisht aventurën me skuadrën e Glasgow Rangers. Sulmuesi i kombëtares sonë sot ka zhvilluar seancën e parë stërvitore me skuadrën...

U largua papritur nga kombëtarja, Grezda u shkruan shokëve para ndeshjes

Eros Grezda u largua në mënyrë të papritur nga kombëtarja shqiptare, duke mos qenë i gatshëm për ndeshjen e sotme me Izraelin dhe në...

Zyrtare/ Eros Grezda te Rangers, klubi skocez dhe shqiptari firmosin për...

Nisi si një thashethem merkatoje, por zyrtarisht Eros Grezda është një futbollist i skuadrës së Rangers. Klubi i madh skocez, i drejtuar nga Steven Gerarrd,...

Grezda kalon me sukses vizitat mjekësore, mungon vetëm firma me Rangers

Eros Grezdën e ndan vetëm firma me skuadrën e njohur skoceze, Glasgow Rangers. Sulmuesi 23-vjeçar shqiptar ka kaluar me sukses testet mjekësore në klubin...

Panucci “sponsorizon” Grezdën te Rangers: Është i shpejtë, mund të bëjë...

Eros Grezda është gjithnjë e më pranë transferimit te skuadra e njohur skoceze e Rangers. Sulmuesi i kombëtares kuqezi sapo është rikthyer nga dëmtimi...

E bujshme/ Gerrard bën një ofertë “joshëse” për Eros Grezdën

Në Kroaci janë të bindur se Osijeku është duke përgatitur një operacion të madh në merkato. Portali i njohur “index.hr”, shkruan se Rangersi është...

EDITORIAL

Opozita vendos:Protesta deri në rrëzimin forcërisht te Kryeministrit Edi Rama

Të gjitha partitë e opozitës kanë dalë dje më një vendim të përbashkët: "nisjen e protestave deri...

FORUM

KADASTRA – Përtej fantazisë së Enver Hoxhës

Nga Sonila Bejtja / Kushdo që lexon këto ditë me vëmendje dhe pa qenë aspak jurist, dy dekretet...

Njohje e Kosovës, brenda kufijve të sotëm

Nga Harry BAJRAKTARI Illyria- New York Për Kosovën nuk është i pranueshëm asnjë opsion tjetër, përveç njohjes reciproke...