E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Ermonela felaj

Etiketim: Ermonela felaj

Skandal/Ermonela Felaj kërcënon komisionerët

Ministrja e Shtetit, Ermonela Felaj është filmuar sot duke kërcënuar hapur komisionarët e qendrave të votimit. Në shkelje të plotë të ligjit, pasi një...

Ermonela Felaj: Ja çfarë më tha gjyshja e Blushit

Ministria e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Felaj ka replikuar me Blushin, ndërsa tregoi se një ditë kishte takuar gjyshen e tij. "Një ditë takuam...

Ministrja për Parlamentin thirrje opozitës, Felaj: Bëni Vetingun, lërini përrallat

... reforma në drejtësi ka një rëndësi jetike për garantimin e lirive dhe të drejtave të njeriut, konsolidimin e ekonomisë së tregut dhe prosperitetin...

PS këmbëngul në alibën e saj. Felaj: Protesta demokratëve iu duhet...

Socialistët këmbëngulin në alibinë e tyre se protesta e opozitës, është një manovër politike për të penguar zbatimin e vetingut në radhët e gjyqësorit...

Berisha tregon historinë: Si ia rrëmbyen burrin ministres së Ramës, pasi...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur sot për një histori që sipas tij ka në qendër ministren për Marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj. Nga foltorja...

Festat e fundvitit/Klosi te burgu i grave: “Ja kush përfiton nga...

Festat e fundvitit, e bëjnë politikën që të afrohet më shumë te shtresat në nevojë në vend e sidomos me ata që ju është...

Qeveria bën gati Statusin e Naftëtarit, përfitojnë 5 mijë persona

Ministri i Energjisë dhe Industrisë Damian Gjiknuri, ai i Mirëqenies Sociale Blendi Klosi dhe Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Ermonela Felaj zhvilluan...

Kuvend, qëllohet me vezë Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja Ermonela Felaj

Gjatë seancës së sotme nuk kanë munguar incidentet. Deputetët e Partisë Demokratike kanë qëlluar me vezë drejt kreut të qeverisë, Edi Rama dhe anëtarëve...

Dekretet e ministrave, Meta: Bashkëpunim, jo kriza artificiale

Kreu i Kuvendit dhe i LSI-së, Ilir Meta komentoi sot përplasjen mes Presidencës dhe Qeverisë për mosdekretimin e dy ministrave. Meta tha sot nuk...

EDITORIAL

Emrat kandidatë për kryeministër që pranon Opozita për Qeverinë Tranzitore

Djegia e mandatëve të deputetit fut në krizë politike, kushtetuese dhe shoqërore vendin. Parlamenti nuk mund të...

FORUM

Monologu i Ramës, në panik, i tmerruar, arrogant …

Nga Kastriot Islami/ Sonte në konferencën e shtypit, Rama gulconte nga frika, nga paniku…Atij i merrej fryma nga...

Pse mbërritëm deri këtu?

Nga Jamarbër Malltezi* Situata aktuale është krejtë sisht anormale, por nuk është aksidentale. Kjo situatë është pasojë e...