E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Ermonela felaj

Etiketim: Ermonela felaj

Mesazhet kundër Fevziut, deputetja e PS-së reagon por…

Deputetja e PS-së, Ermonela Felaj, gjatë emisionit “Opinion”, ju publikua shkëmbimi i sms-ve me bashkëshortin, ku ky i fundit përdorte gjuhe fyese ndaj moderatorit...

Mesazhet në telefonin e Felajt, gjatë ‘Opinion’: Ndërhy vetë për Artën...

Që deputetët dhe drejtuesit e tjerë të PS-së që çohen nëpër studio televizive, komandohen si marioneta gjatë emisioneve prej stafeve dhe njerëzve të afërt...

Deputetja e PS justifikon dhunën ndaj grave dhe vajzave në protestë

Ish-ministrja dhe deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj pranoi sot dhunën e Policisë së Shtetit kundër protestuesve para Kuvendit. Në një intervistë për Fax News...

SHISH kërkon më shumë fonde, socialistët futen në sherr mes tyre

Komisioni parlamentar i Sigurisë Kombëtare ka diskutuar në mbledhjen e sotme projektbuxhetin për vitin 2018, për SHISH. Duke u ndalur tek nevojat ku duhet...

Komisioni i Sigurisë/Noka i përvishet deputetes së PS: Futu nën tavolinë

Opozita ka braktisur dje punimet e Komisionit të Sigurisë në shenjë proteste për qëndrimin që PS mbajti ndaj rastit të Saimir Tahirit. Më herët,...

Felaj: Agjentët e SHBA nuk cënojnë sovranitetin. Janë 60 mln euro...

Ermonela Felaj, kryetare e Komisionit të Sigurisë u shpreh se Vettingu është thembra e akilit për reformën në drejtësi, trupat e vetingut kanë filluar të...

Debate PS-LSI/ Silva Caka: Mos shërbe si suflere. Felaj: Ke një...

Sërish përplasje mes PS-së dhe LSI-së. Kësaj here në fokus të debatit në distancë kanë qenë dy politikane, Silva Caka e LSI-së dhe Ermonela...

Skandal/Ermonela Felaj kërcënon komisionerët

Ministrja e Shtetit, Ermonela Felaj është filmuar sot duke kërcënuar hapur komisionarët e qendrave të votimit. Në shkelje të plotë të ligjit, pasi një...

Ermonela Felaj: Ja çfarë më tha gjyshja e Blushit

Ministria e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Felaj ka replikuar me Blushin, ndërsa tregoi se një ditë kishte takuar gjyshen e tij. "Një ditë takuam...

Ministrja për Parlamentin thirrje opozitës, Felaj: Bëni Vetingun, lërini përrallat

... reforma në drejtësi ka një rëndësi jetike për garantimin e lirive dhe të drejtave të njeriut, konsolidimin e ekonomisë së tregut dhe prosperitetin...

EDITORIAL

Dekretimi i Lleshit, Presidenti Ilir Meta: Kemi kohë deri në darkë

Kreu i shtetit, Presidenti Ilir Meta është pyetur sërish nga gazetarët në lidhje me dekretimin e Sandër...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...