E mërkurë, Nentor 21, 2018
Ballina Etiketimet Ermonela felaj

Etiketim: Ermonela felaj

Ligjet e “Drejtësisë”, sherr mes socialistëve, Ruçi: Të miratohen brenda sesionit,...

Nga Herion Mesi Shqyrtimi i ligjeve në kuadër të reformës në drejtësi është një proces që po zvarritet nga Kuvendi dhe komisionet parlamentare prej më...

Vettingu në politikë, Ermonela Felaj: Drafti i PD-së një kopje e...

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj, e ftuar në studion e ‘Report Tv’ ka folur mbi zhvillimet e fundit në vend lidhur me situatën politike dhe...

Noka shqetëson kryetaren e tij te “Siguria”, Felaj: Akuzat për dhënie...

Qëndrimet e mbajtura sot nga nënkryetari demokrat i Komisionit të Sigurisë Kombëtare Flamur Noka duket se e kanë shqetësuar kryetaren socialiste të këtij Komisioni,...

“Toyota”-t me miliona euro, Felaj: Basha shpifës penal, duhet bërë shembull!

Kryetarja e Komisionit për Sigurinë Kombëtare, Ermonela Felaj, ka reaguar në lidhje me deklaratën e Lulzim Bashës për paratë e kapura në "Toyota Yaris"...

Deputetja e PS: Audio-përgjimi, një gënjeshtër e madhe. PD u fut...

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj, e cilëson një gënjeshtër të madhe audio-përgjimin e publikuar nga PD, i cili implikon vëllain e ministrit të...

Skenari i opozitës nesër në parlament, ish-ministrja zbulon detaje

Kryetarja e Komisionit të Sigurisë, njëherësh deputete e PS-së, Ermonela Felaj, ka komentuar në akuzat e PD-së ndaj vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir...

PS: PD ka frikë nga komisioni Tahiri

Deputetja e PS, Ermonela Felaj ka reaguar sot për akuzat se Shërbimi Informativ Shtetëror nuk po u jep certifikatat e sigurisë deputetëve të Partisë...

Felaj: Garda në vetting, të mos përsëritet kurrë 21 janari

Kryetarja e Komisionit të Sigurisë, Ermonela Felaj, gjatë një vizite tek Garda e Republikës, tha se ky institucion do të kalojë në vetting, si...

“Peshq apo cironka?” Felaj: Zyrtarë që gëzojnë mbështetje. Noka: Bufonada

Stina e arrestimeve. Kjo është tema e debateve në emisionin e sotëm “Studio e hapur” të gazetares Eni Vasili në News24. Diskutimet janë mes...

Shtohen dënimet alternative, Felaj: Kufizimi nga shtëpia…

Deputetja e Partisë Socialiste, Ermonela Felaj është shprehur se qeveria po shqyrton mundësinë për vendosjen e dënimeve alternative për personat që kryejnë vepra penale...

EDITORIAL

SHBA kundër kryeministrit Rama, s’ka falje për Tahirin

Ambasada Amerikane në Tiranë ka dalë dje hapur kundër qëndrimit të kryeministrit Edi Rama lidhur me procesin...

FORUM

Rusia nuk është aleate por shfrytëzuese e Serbisë

Nga Janusz Bugajski - Ndryshe nga besimi i përgjithshëm, Serbia dhe Rusia nuk kanë një aleancë të ngushtë...

Shumë lajme në median online janë vetëm shpifje

Nga Bernd Borchardt* Prezenca e OSBE-së në Shqipëri është e përfshirë në zhvillimin e medias në Shqipëri që...