Ballina Etiketimet Erjona Sulejmani

Etiketim: Erjona Sulejmani

Erjona: Koka është thelbësore te një mashkull, e dua me muskuj...

Ish-bashkëshortja e futbollistit shqiptar Blerim Xhemajli, Erjona Sulejmani është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të ekranit dhe kjo edhe për faktin...

FOTO/ “Më tradhton në TV”, vëllai i Balotelit, deklaratë të fortë...

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, është bërë qendra e vëmendjes së mediave rozë në Itali teksa po merr pjesë në spektaklin "Temptation Island...

Nga TVSH në Canale 5, modelja shqiptare nis sezonin e ri...

Gjatë botërorit, modelen Erjona Sulejmani ishte pjesë e emisionit sportiv “Magjia 21” në TVSH. Bukuroshja pati shumë sukses në rolin e komentueses së ndeshjeve...

“Bëhuni gati për tunduesen shqiptare”, Erjona Sulejmani pushton ekranin italian

Së shpejti Simona Ventura do të sjellë edicionin e parë të “Temptation Island Vip”, dhe pjesë e tij do të jetë ish-bashkëshortja e futbollistit...

Barazoi ndaj Brazilit, Erjona “thumbon” keq ish-burrin e saj

Zvicra ia ka arritur të marrë një pikë me vlerë në ndeshjen e parë të Botërorit "Rusi 2018". Kombëtarja "helvene" barazoi 1-1 ndaj "Seleçaos" ndërkohë...

Erjona “çmend” mediat italiane, shfaqet topless në Spanjë (FOTO LAJM)

Erjona Sulejmani e ka harruar shumë shpejt historinë e dashurisë me mesfushorin me origjinë shqiptare, Blerim Xhemaili. Pas pushimeve në bregdetin e bukur të Mykonos,...

U nda nga Xhemaili, Erjona tërbon fansat me foto nudo

Pas divorcit me futbollistin e njohur, Blerim Xhemaili, modelja shqiptare, Erjona Sulejmani po shijon jetën e saj të re si beqare. Bukuroshja është gjithnjë në...

Erjona Sulejmani “pushton” ishullin grek, bashkë me mikun e saj, Klodian...

Pas ndarjes nga Blerim Xhemaili u përfol nga mediat italiane për një lidhje të Erjona Sulejmanit me një basketbollist, por duket se të paktën...

Erjona: Futbollistët nuk dinë të flasin, janë tradhëtarë

Erjona Sulejmani i sulmoi ashpër futbollistët, duke thënë se janë meshkuj që nuk dinë as të flasin. “Nuk dinë të bëjnë asnjë bisedë. Unë...

Erjona Sulejmani, provokuese dhe seksi në Instagram

Erjona Sulejmani nuk resht së befasuari në rrjetet sociale. Bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemaili, mesfushor i talentuar i Bolonjës dhe i kombëtares zvicerane, e cila...

EDITORIAL

Analizë e DW për Ramën: Qëndrim i ri i diplomacisë shqiptare ndaj marrëveshjes Kosovë-Serbi?

Nga radio shtetrore gjermane DW/ Kryeministri Edi Rama u dekretua ministër i Jashtëm nga presidenti shqiptar, Ilir Meta....

FORUM

Në fund, ‘Luftën e Ftohtë’ e fiton ‘Zëri i Amerikës’

Nga Alfred Lela - Në një rrafsh kulturor, Edi Rama është rive gauche, një intelektual i ‘bregut të...

Ardi Veliu, kryepolici që negocioi fundarratinë e Balilit

Nga Lorenc Vangjeli - Ka një ngulm maniakal në Tiranë për të t’u ndarë sipas një linje të...